TUBULAR HANDLING SYSTEMS RO SRL

Activă

5224 Manipulări

TUBULAR HANDLING SYSTEMS RO SRL (CUI 31440826) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 1 aprilie 2013, cu activitatea principală „manipulări” (CAEN 5224).

A depus 13 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2013 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.515.853 lei, profit net de 1.146.381 lei, datorii de 2.206.765 lei, capitaluri proprii de 1.158.381 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 83 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

83

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

83 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
65.58%
Lichiditate
1.45 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.515.853lei

Venituri totale

3.569.011lei

Rezultat net

1.146.381lei

Datorii

2.206.765lei

Capitaluri proprii

1.158.381lei

Capital de lucru

996.405lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

585.976lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J12/1041/2013
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2013001041129
Data înregistrării
1 aprilie 2013

Activitate și sediu

Activitate principală
5224 — Manipulări
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MĂRGINAŞĂ, NR.11, AP.58

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2013–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+71%
Profitul, față de anul trecut
+88,2%
Creștere anuală compusă
+65,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

83clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate34.42%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.45 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate32.61%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare65.58%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință71%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2013–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA832013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

13 exerciții depuse, 2013–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate161.976lei
I2Active circulante3.203.170lei
I3Stocuri330lei
I4Creanțe2.960.368lei
I5Casa și conturi la bănci242.472lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.206.765lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.158.381lei
I11Capital subscris vărsat10.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.515.853lei
I14Venituri totale3.569.011lei
I15Cheltuieli totale2.223.948lei
I16Profit brut1.345.063lei
I18Profit net1.146.381lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă32,61%
Marjă brută38,26%
Rentabilitatea capitalurilor98,96%
Rentabilitatea activelor34,07%
Grad de îndatorare65,58%
Lichiditate curentă1,45
Cifră de afaceri pe salariat585.976lei
Fond de rulment996.405lei

Cifra de afaceri în timp

20132025
Creștere în ultimul an
71%
Creștere anuală compusă
65,07%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

5224 Manipulări

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre TUBULAR HANDLING SYSTEMS RO SRL

Ce cifră de afaceri are TUBULAR HANDLING SYSTEMS RO SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.515.853 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.146.381 lei.
TUBULAR HANDLING SYSTEMS RO SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TUBULAR HANDLING SYSTEMS RO SRL?
13 bilanțuri, din 2013 până în 2025.
Câți angajați are TUBULAR HANDLING SYSTEMS RO SRL?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TUBULAR HANDLING SYSTEMS RO SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.206.765 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TUBULAR HANDLING SYSTEMS RO SRL?
83 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TUBULAR HANDLING SYSTEMS RO SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TUBULAR HANDLING SYSTEMS RO SRL?
Activitatea principală este CAEN 5224 — Manipulări.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .