FIRST FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL

Activă

6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

FIRST FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL (CUI 31427673) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Mureş, MUREŞ, înregistrată la 28 martie 2013, cu activitatea principală „administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract” (CAEN 6832).

A depus 13 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2013 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.012.235 lei, profit net de 109.539 lei, datorii de 297.136 lei, capitaluri proprii de 109.779 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
68.91%
Solvabilitate
25.46%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.012.235lei

Venituri totale

1.012.824lei

Rezultat net

109.539lei

Datorii

297.136lei

Capitaluri proprii

109.779lei

Capital de lucru

95.884lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J26/706/2015
Data înregistrării
28 martie 2013

Activitate și sediu

Activitate principală
6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Sediu social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BUDIULUI, NR.68,CORPC8/4, (8MP)

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2013–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+620,9%
Profitul, față de anul trecut
+59,2%
Creștere anuală compusă
+3,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate25.46%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.32 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate10.82%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare68.91%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință620.9%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2013–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA782013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

13 exerciții depuse, 2013–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate38.193lei
I2Active circulante393.020lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe282.594lei
I5Casa și conturi la bănci110.426lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii297.136lei
I8Venituri în avans24.298lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri109.779lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.012.235lei
I14Venituri totale1.012.824lei
I15Cheltuieli totale881.820lei
I16Profit brut131.004lei
I18Profit net109.539lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă10,82%
Marjă brută12,94%
Rentabilitatea capitalurilor99,78%
Rentabilitatea activelor25,4%
Grad de îndatorare68,91%
Lichiditate curentă1,32
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment95.884lei

Cifra de afaceri în timp

20132025
Creștere în ultimul an
620,9%
Creștere anuală compusă
3,73%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea L · Tranzacții imobiliare

6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre FIRST FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL

Ce cifră de afaceri are FIRST FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.012.235 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 109.539 lei.
FIRST FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus FIRST FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL?
13 bilanțuri, din 2013 până în 2025.
Câți angajați are FIRST FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are FIRST FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 297.136 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are FIRST FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
FIRST FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are FIRST FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL?
Activitatea principală este CAEN 6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .