PROGRAMAREA SUCCESULUI SRL

Activă

8559 Alte forme de învăţământ n.c.a.

PROGRAMAREA SUCCESULUI SRL (CUI 31210312) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Galaţi, GALAŢI, înregistrată la 11 februarie 2013, cu activitatea principală „alte forme de învăţământ n.c.a.” (CAEN 8559).

A depus 13 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2013 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 671.975 lei, profit net de 323.211 lei, datorii de 360.519 lei, capitaluri proprii de 327.540 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 87 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

87

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

87 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.24 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

671.975lei

Venituri totale

676.034lei

Rezultat net

323.211lei

Datorii

360.519lei

Capitaluri proprii

327.540lei

Capital de lucru

85.700lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

335.988lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J17/1318/2014
Data înregistrării
11 februarie 2013

Activitate și sediu

Activitate principală
8559 — Alte forme de învăţământ n.c.a.
Sediu social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. BRĂILEI, NR.50, BIROUL NR.1, BL.BR1B, SC.2, ET.9, AP.75

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2013–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+50,3%
Profitul, față de anul trecut
+28,9%
Creștere anuală compusă
+33,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

87clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate47.6%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.24 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate48.1%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare52.4%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință50.26%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2013–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA872013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

13 exerciții depuse, 2013–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate241.840lei
I2Active circulante446.219lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe284.497lei
I5Casa și conturi la bănci161.722lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii360.519lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri327.540lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă671.975lei
I14Venituri totale676.034lei
I15Cheltuieli totale337.629lei
I16Profit brut338.405lei
I18Profit net323.211lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă48,1%
Marjă brută50,36%
Rentabilitatea capitalurilor98,68%
Rentabilitatea activelor46,97%
Grad de îndatorare52,4%
Lichiditate curentă1,24
Cifră de afaceri pe salariat335.988lei
Fond de rulment85.700lei

Cifra de afaceri în timp

20132025
Creștere în ultimul an
50,26%
Creștere anuală compusă
33,59%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Galați

Întrebări despre PROGRAMAREA SUCCESULUI SRL

Ce cifră de afaceri are PROGRAMAREA SUCCESULUI SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 671.975 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 323.211 lei.
PROGRAMAREA SUCCESULUI SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus PROGRAMAREA SUCCESULUI SRL?
13 bilanțuri, din 2013 până în 2025.
Câți angajați are PROGRAMAREA SUCCESULUI SRL?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are PROGRAMAREA SUCCESULUI SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 360.519 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are PROGRAMAREA SUCCESULUI SRL?
87 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
PROGRAMAREA SUCCESULUI SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are PROGRAMAREA SUCCESULUI SRL?
Activitatea principală este CAEN 8559 — Alte forme de învăţământ n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .