ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L.

Activă

7020 Activități de consultanță în afaceri și management

ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 31101986) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA, înregistrată la 18 ianuarie 2013, cu activitatea principală „activități de consultanță în afaceri și management” (CAEN 7020).

A depus 13 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2013 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 8.769.259 lei, profit net de 2.433.413 lei, datorii de 3.597.075 lei, capitaluri proprii de 2.434.013 lei, 15 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 83 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

83

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

83 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-5.03%
Îndatorare
60.18%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

8.769.259lei

Venituri totale

8.929.792lei

Rezultat net

2.433.413lei

Datorii

3.597.075lei

Capitaluri proprii

2.434.013lei

Capital de lucru

1.937.630lei

Salariați

15

Cifră de afaceri pe salariat

584.617lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2013000035154
Data înregistrării
18 ianuarie 2013

Activitate și sediu

Activitate principală
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Sediu social
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR NICOLAE RADIAN, NR.3A, SPAŢIUL 35, ET.3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2013–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-5%
Profitul, față de anul trecut
-12,9%
Creștere anuală compusă
+42,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

83clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate40.72%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.54 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate27.75%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare60.18%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-5.03%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2013–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA832013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

13 exerciții depuse, 2013–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate442.716lei
I2Active circulante5.534.705lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe4.168.211lei
I5Casa și conturi la bănci1.366.494lei
I6Cheltuieli în avans53.667lei

Pasiv

I7Datorii3.597.075lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.434.013lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă8.769.259lei
I14Venituri totale8.929.792lei
I15Cheltuieli totale6.061.617lei
I16Profit brut2.868.175lei
I18Profit net2.433.413lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați15

Indicatori · 2025

Marjă netă27,75%
Marjă brută32,71%
Rentabilitatea capitalurilor99,98%
Rentabilitatea activelor40,71%
Grad de îndatorare60,18%
Lichiditate curentă1,54
Cifră de afaceri pe salariat584.617lei
Fond de rulment1.937.630lei

Cifra de afaceri în timp

20132025
Creștere în ultimul an
-5,03%
Creștere anuală compusă
42,37%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Cele mai nou înregistrate în județul Dâmbovița

Întrebări despre ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 8.769.259 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.433.413 lei.
ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L.?
13 bilanțuri, din 2013 până în 2025.
Câți angajați are ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L.?
15 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.597.075 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L.?
83 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .