CHOCO TANNING SRL

Activă

9604 Activităţi de întreţinere corporală

CHOCO TANNING SRL (CUI 30978569) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Mureş, MUREŞ, înregistrată la 5 decembrie 2012, cu activitatea principală „activităţi de întreţinere corporală” (CAEN 9604).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 787.912 lei, profit net de 117.227 lei, datorii de 301.712 lei, capitaluri proprii de 112.778 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 72 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

72

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

72 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
72.79%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

787.912lei

Venituri totale

793.271lei

Rezultat net

117.227lei

Datorii

301.712lei

Capitaluri proprii

112.778lei

Capital de lucru

86.653lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

196.978lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J26/1149/2012
Data înregistrării
5 decembrie 2012

Activitate și sediu

Activitate principală
9604 — Activităţi de întreţinere corporală
Sediu social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.216

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+7,2%
Profitul, față de anul trecut
+273,9%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

72clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate27.21%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.29 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate14.88%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare72.79%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință7.17%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7220122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate26.125lei
I2Active circulante388.365lei
I3Stocuri247.034lei
I4Creanțe64.055lei
I5Casa și conturi la bănci77.276lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii301.712lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri112.778lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă787.912lei
I14Venituri totale793.271lei
I15Cheltuieli totale655.830lei
I16Profit brut137.441lei
I18Profit net117.227lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă14,88%
Marjă brută17,44%
Rentabilitatea capitalurilor103,94%
Rentabilitatea activelor28,28%
Grad de îndatorare72,79%
Lichiditate curentă1,29
Cifră de afaceri pe salariat196.978lei
Fond de rulment86.653lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
7,17%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9604 Activități de întreținere corporală

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre CHOCO TANNING SRL

Ce cifră de afaceri are CHOCO TANNING SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 787.912 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 117.227 lei.
CHOCO TANNING SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CHOCO TANNING SRL?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are CHOCO TANNING SRL?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CHOCO TANNING SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 301.712 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CHOCO TANNING SRL?
72 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CHOCO TANNING SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CHOCO TANNING SRL?
Activitatea principală este CAEN 9604 — Activităţi de întreţinere corporală.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .