C+C SCHINAL S.R.L.

Activă

3512 Transportul energiei electrice

C+C SCHINAL S.R.L. (CUI 30779906) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Carei, SATU MARE, înregistrată la 12 octombrie 2012, cu activitatea principală „transportul energiei electrice” (CAEN 3512).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 35.122 lei, profit net de 41.089 lei, datorii de 167.655 lei, capitaluri proprii de 41.330 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 58 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

58

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

58 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
80.95%
Lichiditate
0.71 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

35.122lei

Venituri totale

202.436lei

Rezultat net

41.089lei

Datorii

167.655lei

Capitaluri proprii

41.330lei

Capital de lucru

-48.346lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

17.561lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2012000767302
Data înregistrării
12 octombrie 2012

Activitate și sediu

Activitate principală
3512 — Transportul energiei electrice
Sediu social
JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR. UZINEI, NR.87

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-4,1%
Profitul, față de anul trecut
+202,1%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

58clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate19.95%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.71 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate116.99%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare80.95%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-4.12%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5820122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate87.813lei
I2Active circulante119.309lei
I3Stocuri37.000lei
I4Creanțe70.218lei
I5Casa și conturi la bănci12.091lei
I6Cheltuieli în avans1.863lei

Pasiv

I7Datorii167.655lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri41.330lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă35.122lei
I14Venituri totale202.436lei
I15Cheltuieli totale151.342lei
I16Profit brut51.094lei
I18Profit net41.089lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă116,99%
Marjă brută145,48%
Rentabilitatea capitalurilor99,42%
Rentabilitatea activelor19,84%
Grad de îndatorare80,95%
Lichiditate curentă0,71
Cifră de afaceri pe salariat17.561lei
Fond de rulment-48.346lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
-4,12%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea D · Energie electrică, termică, gaze și aer condiționat

3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile

Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare

Întrebări despre C+C SCHINAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are C+C SCHINAL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 35.122 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 41.089 lei.
C+C SCHINAL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus C+C SCHINAL S.R.L.?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are C+C SCHINAL S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are C+C SCHINAL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 167.655 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are C+C SCHINAL S.R.L.?
58 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
C+C SCHINAL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are C+C SCHINAL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3512 — Transportul energiei electrice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .