FOUR MOVING S.R.L.

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

FOUR MOVING S.R.L. (CUI 30559579) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Craiova, DOLJ, înregistrată la 17 august 2012, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.607.238 lei, profit net de 30.013 lei, datorii de 865.605 lei, capitaluri proprii de 815.599 lei, 9 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 57 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

57

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

57 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.34 x
Profitabilitate
1.15%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.607.238lei

Venituri totale

2.607.240lei

Rezultat net

30.013lei

Datorii

865.605lei

Capitaluri proprii

815.599lei

Capital de lucru

-572.032lei

Salariați

9

Cifră de afaceri pe salariat

289.693lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2012001294162
Data înregistrării
17 august 2012

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. PETRE CARP, NR.18

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-5,5%
Profitul, față de anul trecut
-37,1%
Creștere anuală compusă
+47,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

57clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate48.51%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.34 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate1.15%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare51.49%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință-5.48%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5720122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.387.631lei
I2Active circulante293.573lei
I3Stocuri156.843lei
I4Creanțe102.572lei
I5Casa și conturi la bănci34.158lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii865.605lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri815.599lei
I11Capital subscris vărsat200.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.607.238lei
I14Venituri totale2.607.240lei
I15Cheltuieli totale2.571.510lei
I16Profit brut35.730lei
I18Profit net30.013lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați9

Indicatori · 2025

Marjă netă1,15%
Marjă brută1,37%
Rentabilitatea capitalurilor3,68%
Rentabilitatea activelor1,79%
Grad de îndatorare51,49%
Lichiditate curentă0,34
Cifră de afaceri pe salariat289.693lei
Fond de rulment-572.032lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
-5,48%
Creștere anuală compusă
47,5%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Dolj

Întrebări despre FOUR MOVING S.R.L.

Ce cifră de afaceri are FOUR MOVING S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.607.238 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 30.013 lei.
FOUR MOVING S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus FOUR MOVING S.R.L.?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are FOUR MOVING S.R.L.?
9 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are FOUR MOVING S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 865.605 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are FOUR MOVING S.R.L.?
57 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
FOUR MOVING S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are FOUR MOVING S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .