ESTETIQDENT S.R.L.

Activă

8623 Activităţi de asistenţă stomatologică

ESTETIQDENT S.R.L. (CUI 30464550) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Petroşani, HUNEDOARA, înregistrată la 24 iulie 2012, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă stomatologică” (CAEN 8623).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.703.301 lei, profit net de 369.432 lei, datorii de 2.674.343 lei, capitaluri proprii de 903.316 lei, 8 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 77 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

77

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

77 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
13.87%
Lichiditate
1.47 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.703.301lei

Venituri totale

4.003.071lei

Rezultat net

369.432lei

Datorii

2.674.343lei

Capitaluri proprii

903.316lei

Capital de lucru

1.251.668lei

Salariați

8

Cifră de afaceri pe salariat

462.913lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2012000649200
Data înregistrării
24 iulie 2012

Activitate și sediu

Activitate principală
8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. AVRAM IANCU, BL.5, SC.1, ET.P, AP.5

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+16%
Profitul, față de anul trecut
-6,6%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

77clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate13.87%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.47 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate9.98%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare41.08%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință15.96%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7720122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.584.601lei
I2Active circulante3.926.011lei
I3Stocuri9.663lei
I4Creanțe3.022.263lei
I5Casa și conturi la bănci41.085lei
I6Cheltuieli în avans4.473lei

Pasiv

I7Datorii2.674.343lei
I8Venituri în avans2.937.426lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri903.316lei
I11Capital subscris vărsat5.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.703.301lei
I14Venituri totale4.003.071lei
I15Cheltuieli totale3.524.157lei
I16Profit brut478.914lei
I18Profit net369.432lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați8

Indicatori · 2025

Marjă netă9,98%
Marjă brută12,93%
Rentabilitatea capitalurilor40,9%
Rentabilitatea activelor5,67%
Grad de îndatorare41,08%
Lichiditate curentă1,47
Cifră de afaceri pe salariat462.913lei
Fond de rulment1.251.668lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
15,96%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8623 Activități de asistență stomatologică

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre ESTETIQDENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ESTETIQDENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.703.301 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 369.432 lei.
ESTETIQDENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ESTETIQDENT S.R.L.?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are ESTETIQDENT S.R.L.?
8 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ESTETIQDENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.674.343 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ESTETIQDENT S.R.L.?
77 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ESTETIQDENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ESTETIQDENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .