NYNEAPLAST SRL

Activă

4332 Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

NYNEAPLAST SRL (CUI 30432051) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Loc. Curtişoara Orş. Bumbeşti-Jiu, GORJ, înregistrată la 16 iulie 2012, cu activitatea principală „lucrări de tâmplărie şi dulgherie” (CAEN 4332).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.501.708 lei, profit net de 60.460 lei, datorii de 258.932 lei, capitaluri proprii de 205.824 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 86 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

86

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

86 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
4.03%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.501.708lei

Venituri totale

1.540.163lei

Rezultat net

60.460lei

Datorii

258.932lei

Capitaluri proprii

205.824lei

Capital de lucru

165.381lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

500.569lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J18/417/2012
Data înregistrării
16 iulie 2012

Activitate și sediu

Activitate principală
4332 — Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
Sediu social
JUD. GORJ, LOC. CURTIŞOARA ORŞ. BUMBEŞTI-JIU, STR. PRINCIPALĂ, NR.7

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+23,5%
Profitul, față de anul trecut
+56,2%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

86clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate44.29%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.64 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate4.03%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare55.71%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință23.46%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8620122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate40.443lei
I2Active circulante424.313lei
I3Stocuri344.558lei
I4Creanțe139.748lei
I5Casa și conturi la bănci-59.993lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii258.932lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri205.824lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.501.708lei
I14Venituri totale1.540.163lei
I15Cheltuieli totale1.469.326lei
I16Profit brut70.837lei
I18Profit net60.460lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă4,03%
Marjă brută4,72%
Rentabilitatea capitalurilor29,37%
Rentabilitatea activelor13,01%
Grad de îndatorare55,71%
Lichiditate curentă1,64
Cifră de afaceri pe salariat500.569lei
Fond de rulment165.381lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
23,46%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre NYNEAPLAST SRL

Ce cifră de afaceri are NYNEAPLAST SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.501.708 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 60.460 lei.
NYNEAPLAST SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NYNEAPLAST SRL?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are NYNEAPLAST SRL?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NYNEAPLAST SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 258.932 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NYNEAPLAST SRL?
86 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NYNEAPLAST SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NYNEAPLAST SRL?
Activitatea principală este CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie şi dulgherie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .