FIAMA PUB S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

FIAMA PUB S.R.L. (CUI 30401233) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA, înregistrată la 6 iulie 2012, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.097.685 lei, profit net de 102.126 lei, datorii de 573.940 lei, capitaluri proprii de 102.966 lei, 17 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 59 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

59

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

59 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
84.79%
Lichiditate
0.55 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.097.685lei

Venituri totale

3.112.871lei

Rezultat net

102.126lei

Datorii

573.940lei

Capitaluri proprii

102.966lei

Capital de lucru

-261.103lei

Salariați

17

Cifră de afaceri pe salariat

182.217lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J38/339/2012
Data înregistrării
6 iulie 2012

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. GRIGORE SINESCU, NR.5

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+15,3%
Profitul, față de anul trecut
+4,4%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

59clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate15.21%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.55 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate3.3%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare84.79%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință15.33%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5920122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate364.069lei
I2Active circulante312.837lei
I3Stocuri61.156lei
I4Creanțe205.990lei
I5Casa și conturi la bănci45.691lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii573.940lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri102.966lei
I11Capital subscris vărsat700lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.097.685lei
I14Venituri totale3.112.871lei
I15Cheltuieli totale2.977.017lei
I16Profit brut135.854lei
I18Profit net102.126lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați17

Indicatori · 2025

Marjă netă3,3%
Marjă brută4,39%
Rentabilitatea capitalurilor99,18%
Rentabilitatea activelor15,09%
Grad de îndatorare84,79%
Lichiditate curentă0,55
Cifră de afaceri pe salariat182.217lei
Fond de rulment-261.103lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
15,33%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre FIAMA PUB S.R.L.

Ce cifră de afaceri are FIAMA PUB S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.097.685 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 102.126 lei.
FIAMA PUB S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus FIAMA PUB S.R.L.?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are FIAMA PUB S.R.L.?
17 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are FIAMA PUB S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 573.940 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are FIAMA PUB S.R.L.?
59 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
FIAMA PUB S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are FIAMA PUB S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .