ROUGE NAIL BAR SRL

Activă

9622 Activități de tratament și înfrumusețare

ROUGE NAIL BAR SRL (CUI 30220822) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 21 mai 2012, cu activitatea principală „activități de tratament și înfrumusețare” (CAEN 9622).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.000.296 lei, profit net de 199.940 lei, datorii de 997.802 lei, capitaluri proprii de 618.456 lei, 28 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
61.34%
Profitabilitate
5%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.000.296lei

Venituri totale

4.000.811lei

Rezultat net

199.940lei

Datorii

997.802lei

Capitaluri proprii

618.456lei

Capital de lucru

301.736lei

Salariați

28

Cifră de afaceri pe salariat

142.868lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2012005764405
Data înregistrării
21 mai 2012

Activitate și sediu

Activitate principală
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR POPA SAVU, NR.65, PARTER SI TERASA

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+18,2%
Profitul, față de anul trecut
+85,5%
Creștere anuală compusă
+43,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate38.02%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.3 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate5%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare61.34%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință18.15%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7420122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate327.253lei
I2Active circulante1.299.538lei
I3Stocuri19.387lei
I4Creanțe1.008.888lei
I5Casa și conturi la bănci271.263lei
I6Cheltuieli în avans360lei

Pasiv

I7Datorii997.802lei
I8Venituri în avans10.893lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri618.456lei
I11Capital subscris vărsat30.700lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.000.296lei
I14Venituri totale4.000.811lei
I15Cheltuieli totale3.752.012lei
I16Profit brut248.799lei
I18Profit net199.940lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați28

Indicatori · 2025

Marjă netă5%
Marjă brută6,22%
Rentabilitatea capitalurilor32,33%
Rentabilitatea activelor12,29%
Grad de îndatorare61,34%
Lichiditate curentă1,30
Cifră de afaceri pe salariat142.868lei
Fond de rulment301.736lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
18,15%
Creștere anuală compusă
43,4%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre ROUGE NAIL BAR SRL

Ce cifră de afaceri are ROUGE NAIL BAR SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.000.296 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 199.940 lei.
ROUGE NAIL BAR SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ROUGE NAIL BAR SRL?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are ROUGE NAIL BAR SRL?
28 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ROUGE NAIL BAR SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 997.802 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ROUGE NAIL BAR SRL?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ROUGE NAIL BAR SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ROUGE NAIL BAR SRL?
Activitatea principală este CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .