JFA CONF SRL

Activă

1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

JFA CONF SRL (CUI 30130207) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 27 aprilie 2012, cu activitatea principală „fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)” (CAEN 1413).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 786.225 lei, profit net de 24.839 lei, datorii de 66.793 lei, capitaluri proprii de 25.079 lei, 10 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 69 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

69

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

69 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
72.7%
Solvabilitate
27.3%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

786.225lei

Venituri totale

786.630lei

Rezultat net

24.839lei

Datorii

66.793lei

Capitaluri proprii

25.079lei

Capital de lucru

1.971lei

Salariați

10

Cifră de afaceri pe salariat

78.623lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J12/1156/2012
Data înregistrării
27 aprilie 2012

Activitate și sediu

Activitate principală
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FABRICII, NR.118A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+2,5%
Profitul, față de anul trecut
-73,7%
Creștere anuală compusă
+14,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

69clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate27.3%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.03 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate3.16%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare72.7%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință2.51%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6920122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate23.108lei
I2Active circulante68.764lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe6.697lei
I5Casa și conturi la bănci62.067lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii66.793lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri25.079lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă786.225lei
I14Venituri totale786.630lei
I15Cheltuieli totale742.211lei
I16Profit brut44.419lei
I18Profit net24.839lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați10

Indicatori · 2025

Marjă netă3,16%
Marjă brută5,65%
Rentabilitatea capitalurilor99,04%
Rentabilitatea activelor27,04%
Grad de îndatorare72,7%
Lichiditate curentă1,03
Cifră de afaceri pe salariat78.623lei
Fond de rulment1.971lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
2,51%
Creștere anuală compusă
14,87%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre JFA CONF SRL

Ce cifră de afaceri are JFA CONF SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 786.225 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 24.839 lei.
JFA CONF SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus JFA CONF SRL?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are JFA CONF SRL?
10 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are JFA CONF SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 66.793 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are JFA CONF SRL?
69 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
JFA CONF SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are JFA CONF SRL?
Activitatea principală este CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .