TOMMYDENT SRL

Activă

8623 Activităţi de asistenţă stomatologică

TOMMYDENT SRL (CUI 30126044) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Mureş, MUREŞ, înregistrată la 26 aprilie 2012, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă stomatologică” (CAEN 8623).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.343.595 lei, profit net de 553.151 lei, datorii de 3.371.176 lei, capitaluri proprii de 744.814 lei, 9 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 62 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

62

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

62 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.28 x
Îndatorare
81.9%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.343.595lei

Venituri totale

4.353.942lei

Rezultat net

553.151lei

Datorii

3.371.176lei

Capitaluri proprii

744.814lei

Capital de lucru

-2.430.571lei

Salariați

9

Cifră de afaceri pe salariat

482.622lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J26/415/2012
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2012000415267
Data înregistrării
26 aprilie 2012

Activitate și sediu

Activitate principală
8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică
Sediu social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. VERII, NR.3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+26,5%
Profitul, față de anul trecut
-0,1%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

62clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate18.1%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.28 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate12.73%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare81.9%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință26.51%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6220122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate3.175.385lei
I2Active circulante940.605lei
I3Stocuri203.458lei
I4Creanțe77.899lei
I5Casa și conturi la bănci659.248lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii3.371.176lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri744.814lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.343.595lei
I14Venituri totale4.353.942lei
I15Cheltuieli totale3.676.268lei
I16Profit brut677.674lei
I18Profit net553.151lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați9

Indicatori · 2025

Marjă netă12,73%
Marjă brută15,6%
Rentabilitatea capitalurilor74,27%
Rentabilitatea activelor13,44%
Grad de îndatorare81,9%
Lichiditate curentă0,28
Cifră de afaceri pe salariat482.622lei
Fond de rulment-2.430.571lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
26,51%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8623 Activități de asistență stomatologică

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre TOMMYDENT SRL

Ce cifră de afaceri are TOMMYDENT SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.343.595 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 553.151 lei.
TOMMYDENT SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TOMMYDENT SRL?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are TOMMYDENT SRL?
9 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TOMMYDENT SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.371.176 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TOMMYDENT SRL?
62 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TOMMYDENT SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TOMMYDENT SRL?
Activitatea principală este CAEN 8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .