SARAH NICOLE HOLDING SRL

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

SARAH NICOLE HOLDING SRL (CUI 29618558) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN, înregistrată la 7 februarie 2012, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.605.435 lei, profit net de 105.692 lei, datorii de 1.231.925 lei, capitaluri proprii de 415.832 lei, 10 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 55 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

55

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

55 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.37 x
Îndatorare
74.76%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.605.435lei

Venituri totale

3.688.155lei

Rezultat net

105.692lei

Datorii

1.231.925lei

Capitaluri proprii

415.832lei

Capital de lucru

-777.918lei

Salariați

10

Cifră de afaceri pe salariat

360.544lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2012000042117
Data înregistrării
7 februarie 2012

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. GEORGE COŞBUC, NR.11

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+546,5%
Profitul, față de anul trecut
+159,6%
Creștere anuală compusă
+25,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

55clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate25.24%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.37 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate2.93%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare74.76%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință546.5%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5520122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.193.750lei
I2Active circulante454.007lei
I3Stocuri231.552lei
I4Creanțe184.504lei
I5Casa și conturi la bănci37.951lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.231.925lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri415.832lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.605.435lei
I14Venituri totale3.688.155lei
I15Cheltuieli totale3.553.434lei
I16Profit brut134.721lei
I18Profit net105.692lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați10

Indicatori · 2025

Marjă netă2,93%
Marjă brută3,74%
Rentabilitatea capitalurilor25,42%
Rentabilitatea activelor6,41%
Grad de îndatorare74,76%
Lichiditate curentă0,37
Cifră de afaceri pe salariat360.544lei
Fond de rulment-777.918lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
546,5%
Creștere anuală compusă
25,31%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Caraș-Severin

Întrebări despre SARAH NICOLE HOLDING SRL

Ce cifră de afaceri are SARAH NICOLE HOLDING SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.605.435 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 105.692 lei.
SARAH NICOLE HOLDING SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SARAH NICOLE HOLDING SRL?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are SARAH NICOLE HOLDING SRL?
10 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SARAH NICOLE HOLDING SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.231.925 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SARAH NICOLE HOLDING SRL?
55 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SARAH NICOLE HOLDING SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SARAH NICOLE HOLDING SRL?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .