SERVICII PUBLICE, AGREMENT ŞI SALUBRITATE SPAS S.R.L.

Activă

3811 Colectarea deşeurilor nepericuloase

SERVICII PUBLICE, AGREMENT ŞI SALUBRITATE SPAS S.R.L. (CUI 29595527) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Sânmartin Com. Sânmartin, BIHOR, înregistrată la 26 ianuarie 2012, cu activitatea principală „colectarea deşeurilor nepericuloase” (CAEN 3811).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 5.399.152 lei, profit net de 9.085 lei, datorii de 2.946.893 lei, capitaluri proprii de 406.896 lei, 51 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 62 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

62

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

62 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
87.87%
Profitabilitate
0.17%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

5.399.152lei

Venituri totale

5.731.510lei

Rezultat net

9.085lei

Datorii

2.946.893lei

Capitaluri proprii

406.896lei

Capital de lucru

225.981lei

Salariați

51

Cifră de afaceri pe salariat

105.866lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2012000102057
Data înregistrării
26 ianuarie 2012

Activitate și sediu

Activitate principală
3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase
Sediu social
JUD. BIHOR, SAT SÂNMARTIN COM. SÂNMARTIN, BLD. FELIX, NR.105, CAMERA 10

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+34,1%
Profitul, față de anul trecut
+20,2%
Creștere anuală compusă
+19,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

62clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate12.13%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.08 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.17%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare87.87%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință34.06%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6220122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate180.915lei
I2Active circulante3.172.874lei
I3Stocuri193.131lei
I4Creanțe2.777.251lei
I5Casa și conturi la bănci202.492lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.946.893lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri406.896lei
I11Capital subscris vărsat390.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă5.399.152lei
I14Venituri totale5.731.510lei
I15Cheltuieli totale5.718.134lei
I16Profit brut13.376lei
I18Profit net9.085lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați51

Indicatori · 2025

Marjă netă0,17%
Marjă brută0,25%
Rentabilitatea capitalurilor2,23%
Rentabilitatea activelor0,27%
Grad de îndatorare87,87%
Lichiditate curentă1,08
Cifră de afaceri pe salariat105.866lei
Fond de rulment225.981lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
34,06%
Creștere anuală compusă
19,76%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre SERVICII PUBLICE, AGREMENT ŞI SALUBRITATE SPAS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SERVICII PUBLICE, AGREMENT ŞI SALUBRITATE SPAS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 5.399.152 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 9.085 lei.
SERVICII PUBLICE, AGREMENT ŞI SALUBRITATE SPAS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SERVICII PUBLICE, AGREMENT ŞI SALUBRITATE SPAS S.R.L.?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are SERVICII PUBLICE, AGREMENT ŞI SALUBRITATE SPAS S.R.L.?
51 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SERVICII PUBLICE, AGREMENT ŞI SALUBRITATE SPAS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.946.893 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SERVICII PUBLICE, AGREMENT ŞI SALUBRITATE SPAS S.R.L.?
62 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SERVICII PUBLICE, AGREMENT ŞI SALUBRITATE SPAS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SERVICII PUBLICE, AGREMENT ŞI SALUBRITATE SPAS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .