FUNERARE POST MORTEM SRL

Activă

3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

FUNERARE POST MORTEM SRL (CUI 29527409) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Cârcea Com. Cârcea, DOLJ, înregistrată la 11 ianuarie 2012, cu activitatea principală „fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.” (CAEN 3299).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.820.315 lei, profit net de 201.442 lei, datorii de 2.870.634 lei, capitaluri proprii de 576.518 lei, 18 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 63 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

63

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

63 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
83.28%
Lichiditate
0.84 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.820.315lei

Venituri totale

2.578.050lei

Rezultat net

201.442lei

Datorii

2.870.634lei

Capitaluri proprii

576.518lei

Capital de lucru

-458.642lei

Salariați

18

Cifră de afaceri pe salariat

212.240lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2012000036165
Data înregistrării
11 ianuarie 2012

Activitate și sediu

Activitate principală
3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Sediu social
JUD. DOLJ, SAT CÂRCEA COM. CÂRCEA, STR. CIOCÂRLIEI, NR.6

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+4,1%
Profitul, față de anul trecut
+987,4%
Creștere anuală compusă
+53,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

63clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate16.72%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.84 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate5.27%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare83.28%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință4.09%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6320122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.035.160lei
I2Active circulante2.411.992lei
I3Stocuri1.157.544lei
I4Creanțe663.538lei
I5Casa și conturi la bănci590.910lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.870.634lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri576.518lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.820.315lei
I14Venituri totale2.578.050lei
I15Cheltuieli totale2.338.084lei
I16Profit brut239.966lei
I18Profit net201.442lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați18

Indicatori · 2025

Marjă netă5,27%
Marjă brută6,28%
Rentabilitatea capitalurilor34,94%
Rentabilitatea activelor5,84%
Grad de îndatorare83,28%
Lichiditate curentă0,84
Cifră de afaceri pe salariat212.240lei
Fond de rulment-458.642lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
4,09%
Creștere anuală compusă
53,89%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Dolj

Întrebări despre FUNERARE POST MORTEM SRL

Ce cifră de afaceri are FUNERARE POST MORTEM SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.820.315 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 201.442 lei.
FUNERARE POST MORTEM SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus FUNERARE POST MORTEM SRL?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are FUNERARE POST MORTEM SRL?
18 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are FUNERARE POST MORTEM SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.870.634 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are FUNERARE POST MORTEM SRL?
63 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
FUNERARE POST MORTEM SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are FUNERARE POST MORTEM SRL?
Activitatea principală este CAEN 3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .