JUSTICE SECURITY SERVICES SRL

Activă

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

JUSTICE SECURITY SERVICES SRL (CUI 29229739) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Mureş, MUREŞ, înregistrată la 17 octombrie 2011, cu activitatea principală „activități de investigații și servicii private de protecție” (CAEN 8001).

A depus 15 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2011 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 49.080.870 lei, profit net de 740.737 lei, datorii de 11.110.799 lei, capitaluri proprii de 982.230 lei, 568 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 46 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

46

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

46 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
92.08%
Solvabilitate
8.14%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

49.080.870lei

Venituri totale

49.494.071lei

Rezultat net

740.737lei

Datorii

11.110.799lei

Capitaluri proprii

982.230lei

Capital de lucru

-2.058.663lei

Salariați

568

Cifră de afaceri pe salariat

86.410lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2011001022261
Data înregistrării
17 octombrie 2011

Activitate și sediu

Activitate principală
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Sediu social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. LIBERTĂŢII, NR.73

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2011–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+6,2%
Profitul, față de anul trecut
-21%
Creștere anuală compusă
+57,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

46clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate8.14%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.81 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate1.51%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare92.08%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință6.23%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2011–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA46201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

15 exerciții depuse, 2011–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate3.014.235lei
I2Active circulante9.052.136lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe6.741.029lei
I5Casa și conturi la bănci2.311.107lei
I6Cheltuieli în avans26.658lei

Pasiv

I7Datorii11.110.799lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri982.230lei
I11Capital subscris vărsat50.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă49.080.870lei
I14Venituri totale49.494.071lei
I15Cheltuieli totale48.616.909lei
I16Profit brut877.162lei
I18Profit net740.737lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați568

Indicatori · 2025

Marjă netă1,51%
Marjă brută1,79%
Rentabilitatea capitalurilor75,41%
Rentabilitatea activelor6,14%
Grad de îndatorare92,08%
Lichiditate curentă0,81
Cifră de afaceri pe salariat86.410lei
Fond de rulment-2.058.663lei

Cifra de afaceri în timp

20112025
Creștere în ultimul an
6,23%
Creștere anuală compusă
57,24%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea O · Administrație publică și apărare

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre JUSTICE SECURITY SERVICES SRL

Ce cifră de afaceri are JUSTICE SECURITY SERVICES SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 49.080.870 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 740.737 lei.
JUSTICE SECURITY SERVICES SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus JUSTICE SECURITY SERVICES SRL?
15 bilanțuri, din 2011 până în 2025.
Câți angajați are JUSTICE SECURITY SERVICES SRL?
568 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are JUSTICE SECURITY SERVICES SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 11.110.799 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are JUSTICE SECURITY SERVICES SRL?
46 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
JUSTICE SECURITY SERVICES SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are JUSTICE SECURITY SERVICES SRL?
Activitatea principală este CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .