INBOX SOLUTION SRL

Activă

7311 Activităţi ale agenţiilor de publicitate

INBOX SOLUTION SRL (CUI 29221085) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Câmpina, PRAHOVA, înregistrată la 13 octombrie 2011, cu activitatea principală „activităţi ale agenţiilor de publicitate” (CAEN 7311).

A depus 15 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2011 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.633.585 lei, profit net de 196.003 lei, datorii de 2.835.237 lei, capitaluri proprii de 494.726 lei, 8 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 55 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

55

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

55 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
85.01%
Lichiditate
0.79 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.633.585lei

Venituri totale

4.730.128lei

Rezultat net

196.003lei

Datorii

2.835.237lei

Capitaluri proprii

494.726lei

Capital de lucru

-589.757lei

Salariați

8

Cifră de afaceri pe salariat

579.198lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J29/1543/2011
Data înregistrării
13 octombrie 2011

Activitate și sediu

Activitate principală
7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Sediu social
JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. PICTOR NICOLAE GRIGORESCU, NR.9 B

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2011–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-0,4%
Profitul, față de anul trecut
-28,6%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

55clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate14.83%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.79 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate4.23%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare85.01%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-0.35%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2011–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA55201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

15 exerciții depuse, 2011–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.089.694lei
I2Active circulante2.245.480lei
I3Stocuri334.461lei
I4Creanțe1.462.348lei
I5Casa și conturi la bănci448.671lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.835.237lei
I8Venituri în avans5.211lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri494.726lei
I11Capital subscris vărsat52.200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.633.585lei
I14Venituri totale4.730.128lei
I15Cheltuieli totale4.475.169lei
I16Profit brut254.959lei
I18Profit net196.003lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați8

Indicatori · 2025

Marjă netă4,23%
Marjă brută5,5%
Rentabilitatea capitalurilor39,62%
Rentabilitatea activelor5,88%
Grad de îndatorare85,01%
Lichiditate curentă0,79
Cifră de afaceri pe salariat579.198lei
Fond de rulment-589.757lei

Cifra de afaceri în timp

20112025
Creștere în ultimul an
-0,35%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Cele mai nou înregistrate în județul Prahova

Întrebări despre INBOX SOLUTION SRL

Ce cifră de afaceri are INBOX SOLUTION SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.633.585 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 196.003 lei.
INBOX SOLUTION SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus INBOX SOLUTION SRL?
15 bilanțuri, din 2011 până în 2025.
Câți angajați are INBOX SOLUTION SRL?
8 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are INBOX SOLUTION SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.835.237 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are INBOX SOLUTION SRL?
55 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
INBOX SOLUTION SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are INBOX SOLUTION SRL?
Activitatea principală este CAEN 7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .