JUPSAL SALUBRIS SRL

Activă

3811 Colectarea deşeurilor nepericuloase

JUPSAL SALUBRIS SRL (CUI 29205888) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Jupâneşti Com. Jupâneşti, GORJ, înregistrată la 10 octombrie 2011, cu activitatea principală „colectarea deşeurilor nepericuloase” (CAEN 3811).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 464.956 lei, profit net de 1.977 lei, datorii de 61.568 lei, capitaluri proprii de 102.528 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 86 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

86

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

86 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.43%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

464.956lei

Venituri totale

469.834lei

Rezultat net

1.977lei

Datorii

61.568lei

Capitaluri proprii

102.528lei

Capital de lucru

100.432lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

116.239lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2011000517180
Data înregistrării
10 octombrie 2011

Activitate și sediu

Activitate principală
3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase
Sediu social
JUD. GORJ, SAT JUPÂNEŞTI COM. JUPÂNEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.11

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+13,7%
Profitul, față de anul trecut
-71,5%
Creștere anuală compusă
+9,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

86clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate62.38%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.63 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate0.43%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare37.46%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință13.67%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8620122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.361lei
I2Active circulante162.000lei
I3Stocuri40.065lei
I4Creanțe67.314lei
I5Casa și conturi la bănci54.621lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii61.568lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane265lei
I10Capitaluri102.528lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă464.956lei
I14Venituri totale469.834lei
I15Cheltuieli totale466.784lei
I16Profit brut3.050lei
I18Profit net1.977lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă0,43%
Marjă brută0,66%
Rentabilitatea capitalurilor1,93%
Rentabilitatea activelor1,2%
Grad de îndatorare37,46%
Lichiditate curentă2,63
Cifră de afaceri pe salariat116.239lei
Fond de rulment100.432lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
13,67%
Creștere anuală compusă
9,43%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre JUPSAL SALUBRIS SRL

Ce cifră de afaceri are JUPSAL SALUBRIS SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 464.956 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.977 lei.
JUPSAL SALUBRIS SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus JUPSAL SALUBRIS SRL?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are JUPSAL SALUBRIS SRL?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are JUPSAL SALUBRIS SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 61.568 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are JUPSAL SALUBRIS SRL?
86 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
JUPSAL SALUBRIS SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are JUPSAL SALUBRIS SRL?
Activitatea principală este CAEN 3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .