C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL
Activă4941 Transporturi rutiere de mărfuri
C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL (CUI 29190140) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Braniştea Com. Oinacu, GIURGIU, înregistrată la 6 octombrie 2011, cu activitatea principală „transporturi rutiere de mărfuri” (CAEN 4941).
A depus 15 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2011 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 56.529.733 lei, profit net de 1.447.428 lei, datorii de 26.813.099 lei, capitaluri proprii de 265.846 lei, 102 salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 39 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 15 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa D
Risc ridicat
39 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Datoriile depășesc totalul activelor.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
Din cei șase factori ieșeau 47 de puncte, dar scorul e plafonat la 39: o firmă în situația asta nu poate fi socotită mai bună de atât, oricât de bine ar arăta restul cifrelor.
- Îndatorare
- 100.31%
- Solvabilitate
- 0.99%
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
56.529.733lei
Venituri totale
58.469.463lei
Rezultat net
1.447.428lei
Datorii
26.813.099lei
Capitaluri proprii
265.846lei
Capital de lucru
-9.748.104lei
Salariați
102
Cifră de afaceri pe salariat
554.213lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2011000646521
- Data înregistrării
- 6 octombrie 2011
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
- Sediu social
- JUD. GIURGIU, SAT BRANIŞTEA COM. OINACU, STR. ŞCOLII, NR.58, CAMERA 1
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2011–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +16,6%
- Profitul, față de anul trecut
- +456,2%
- Creștere anuală compusă
- +82,8%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc ridicat
Ce l-a dat
- Solvabilitate0.99%
Firma e finanțată aproape numai din datorii.
- Lichiditate0.64 x
Activele circulante nu acoperă toate datoriile.
- Profitabilitate2.56%
Marjă netă modestă.
- Îndatorare100.31%
Datoriile depășesc valoarea activelor.
- Tendință16.64%
Cifra de afaceri a crescut.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2011–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
15 exerciții depuse, 2011–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 16,64%
- Creștere anuală compusă
- 82,75%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea H · Transport și depozitare
4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Cele mai nou înregistrate în județul Giurgiu
- ELEN-MAR TRANSPORT S.R.L. CUI 55800906 · Sat Izvoru Com. Vânătorii Mici · înființată 05.11.2026TVASRL
- AI TRANSPORTS 2026 S.R.L. CUI 55788470 · Sat Sadina Com. Roata de Jos · înființată 03.11.2026TVASRL
- EWS TRANS S.R.L. CUI 55778531 · Sat Gostinu Com. Gostinu · înființată 30.10.2026TVASRL
- REANKA S.R.L. CUI 55742856 · Sat Comasca Com. Oinacu · înființată 22.10.2026TVASRL
- ADM TRANS LOGISTIC EXPRESS S.R.L. CUI 55689620 · Sat Mârşa Com. Mârşa · înființată 08.10.2026SRL
- GANE PRIME TRANS S.R.L. CUI 55689647 · Sat Iepureşti Com. Iepureşti · înființată 08.10.2026SRL
Întrebări despre C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL
- Ce cifră de afaceri are C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 56.529.733 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.447.428 lei.
- C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL?
- 15 bilanțuri, din 2011 până în 2025.
- Câți angajați are C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL?
- 102 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 26.813.099 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL?
- 39 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL?
- Activitatea principală este CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .