PARTY KM ZERO SRL

Activă

5611 Restaurante

PARTY KM ZERO SRL (CUI 29114933) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Curtea de Argeş, ARGEŞ, înregistrată la 19 septembrie 2011, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5611).

A depus 15 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2011 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 15.325.903 lei, profit net de 716.660 lei, datorii de 4.564.229 lei, capitaluri proprii de 5.265.033 lei, 80 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.28 x
Profitabilitate
4.68%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

15.325.903lei

Venituri totale

15.383.327lei

Rezultat net

716.660lei

Datorii

4.564.229lei

Capitaluri proprii

5.265.033lei

Capital de lucru

-3.267.817lei

Salariați

80

Cifră de afaceri pe salariat

191.574lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2011001267037
Data înregistrării
19 septembrie 2011

Activitate și sediu

Activitate principală
5611 — Restaurante
Sediu social
JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, BLD. BASARABILOR, NR.121

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2011–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+5,7%
Profitul, față de anul trecut
-21,4%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate53.56%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate0.28 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate4.68%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare46.44%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință5.68%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2011–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA70201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

15 exerciții depuse, 2011–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate8.532.851lei
I2Active circulante1.296.412lei
I3Stocuri229.873lei
I4Creanțe485.106lei
I5Casa și conturi la bănci581.433lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii4.564.229lei
I8Venituri în avans1lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri5.265.033lei
I11Capital subscris vărsat500.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă15.325.903lei
I14Venituri totale15.383.327lei
I15Cheltuieli totale14.471.623lei
I16Profit brut911.704lei
I18Profit net716.660lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați80

Indicatori · 2025

Marjă netă4,68%
Marjă brută5,95%
Rentabilitatea capitalurilor13,61%
Rentabilitatea activelor7,29%
Grad de îndatorare46,44%
Lichiditate curentă0,28
Cifră de afaceri pe salariat191.574lei
Fond de rulment-3.267.817lei

Cifra de afaceri în timp

20112025
Creștere în ultimul an
5,68%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5611 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Argeș

Întrebări despre PARTY KM ZERO SRL

Ce cifră de afaceri are PARTY KM ZERO SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 15.325.903 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 716.660 lei.
PARTY KM ZERO SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus PARTY KM ZERO SRL?
15 bilanțuri, din 2011 până în 2025.
Câți angajați are PARTY KM ZERO SRL?
80 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are PARTY KM ZERO SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 4.564.229 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are PARTY KM ZERO SRL?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
PARTY KM ZERO SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are PARTY KM ZERO SRL?
Activitatea principală este CAEN 5611 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .