ANETTE AQUA & SPA SRL

Activă

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

ANETTE AQUA & SPA SRL (CUI 28897802) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Covaci Com. Sânandrei, TIMIŞ, înregistrată la 21 iulie 2011, cu activitatea principală „activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur” (CAEN 9623).

A depus 15 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2011 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.669.128 lei, profit net de 9.452 lei, datorii de 2.433.325 lei, capitaluri proprii de 202.643 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 46 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

46

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

46 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
92.31%
Solvabilitate
7.69%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.669.128lei

Venituri totale

1.874.766lei

Rezultat net

9.452lei

Datorii

2.433.325lei

Capitaluri proprii

202.643lei

Capital de lucru

-1.045.962lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

556.376lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J35/1695/2011
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2011001695357
Data înregistrării
21 iulie 2011

Activitate și sediu

Activitate principală
9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur
Sediu social
JUD. TIMIŞ, SAT COVACI COM. SÂNANDREI, , NR.125

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2011–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+16,9%
Profitul, față de anul trecut
-94%
Creștere anuală compusă
+38,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

46clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate7.69%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.57 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.57%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare92.31%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință16.9%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2011–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA46201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

15 exerciții depuse, 2011–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.248.605lei
I2Active circulante1.387.363lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe1.346.436lei
I5Casa și conturi la bănci40.927lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.433.325lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri202.643lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.669.128lei
I14Venituri totale1.874.766lei
I15Cheltuieli totale1.850.398lei
I16Profit brut24.368lei
I18Profit net9.452lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă0,57%
Marjă brută1,46%
Rentabilitatea capitalurilor4,66%
Rentabilitatea activelor0,36%
Grad de îndatorare92,31%
Lichiditate curentă0,57
Cifră de afaceri pe salariat556.376lei
Fond de rulment-1.045.962lei

Cifra de afaceri în timp

20112025
Creștere în ultimul an
16,9%
Creștere anuală compusă
38,77%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre ANETTE AQUA & SPA SRL

Ce cifră de afaceri are ANETTE AQUA & SPA SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.669.128 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 9.452 lei.
ANETTE AQUA & SPA SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ANETTE AQUA & SPA SRL?
15 bilanțuri, din 2011 până în 2025.
Câți angajați are ANETTE AQUA & SPA SRL?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ANETTE AQUA & SPA SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.433.325 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ANETTE AQUA & SPA SRL?
46 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ANETTE AQUA & SPA SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ANETTE AQUA & SPA SRL?
Activitatea principală este CAEN 9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .