VITMESSTIL GAMES SRL

Activă

9200 Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri

VITMESSTIL GAMES SRL (CUI 28416402) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Barza Com. Dăneşti, GORJ, înregistrată la 3 mai 2011, cu activitatea principală „activităţi de jocuri de noroc şi pariuri” (CAEN 9200).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2011 și 2024. Nu apare cu bilanț depus pentru 2025. Din ultimul bilanț, pe 2024: cifră de afaceri 70.575.896 lei, profit net de 15.002.251 lei, datorii de 5.416.889 lei, capitaluri proprii de 23.348.963 lei, 120 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 90 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

90

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

90 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2024: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-20.59%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

70.575.896lei

Venituri totale

71.318.395lei

Rezultat net

15.002.251lei

Datorii

5.416.889lei

Capitaluri proprii

23.348.963lei

Capital de lucru

22.500.793lei

Salariați

120

Cifră de afaceri pe salariat

588.132lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J18/245/2011
Data înregistrării
3 mai 2011

Activitate și sediu

Activitate principală
9200 — Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri
Sediu social
JUD. GORJ, SAT BARZA COM. DĂNEŞTI, G, NR.258, CAMERA NR. 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2025 nu apare depus Termenul legal pentru 2025 a fost 2 iunie 2026, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 158 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2011–2024, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2023
-20,6%
Profitul, față de anul trecut
+43,1%
Creștere anuală compusă
+71%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2024

90clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate82.87%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate5.15 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate21.26%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare19.23%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-20.59%

    Cifra de afaceri a scăzut cu peste 20% față de anul anterior.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2011–2024, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9020112012201320142015201620172018201920202021202220232024

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2011–2024 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate257.612lei
I2Active circulante27.917.682lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe17.582.214lei
I5Casa și conturi la bănci10.335.468lei
I6Cheltuieli în avans590.558lei

Pasiv

I7Datorii5.416.889lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri23.348.963lei
I11Capital subscris vărsat30.200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă70.575.896lei
I14Venituri totale71.318.395lei
I15Cheltuieli totale53.555.276lei
I16Profit brut17.763.119lei
I18Profit net15.002.251lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați120

Indicatori · 2024

Marjă netă21,26%
Marjă brută25,17%
Rentabilitatea capitalurilor64,25%
Rentabilitatea activelor53,25%
Grad de îndatorare19,23%
Lichiditate curentă5,15
Cifră de afaceri pe salariat588.132lei
Fond de rulment22.500.793lei

Cifra de afaceri în timp

20112024
Creștere în ultimul an
-20,59%
Creștere anuală compusă
71,02%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9200 Activități de jocuri de noroc și pariuri

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre VITMESSTIL GAMES SRL

Ce cifră de afaceri are VITMESSTIL GAMES SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2024, cifra de afaceri a fost 70.575.896 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 15.002.251 lei.
VITMESSTIL GAMES SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus VITMESSTIL GAMES SRL?
14 bilanțuri, din 2011 până în 2024. Nu apar depuse situațiile pentru 2025.
Câți angajați are VITMESSTIL GAMES SRL?
120 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2024.
Ce datorii are VITMESSTIL GAMES SRL?
În bilanțul pe 2024, firma raportează datorii totale de 5.416.889 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are VITMESSTIL GAMES SRL?
90 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
VITMESSTIL GAMES SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are VITMESSTIL GAMES SRL?
Activitatea principală este CAEN 9200 — Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .