KLUNER S.R.L.

Activă

4322 Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

KLUNER S.R.L. (CUI 28399182) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Oradea, BIHOR, înregistrată la 27 aprilie 2011, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat” (CAEN 4322).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 18.796.769 lei, profit net de 2.424.658 lei, datorii de 8.444.507 lei, capitaluri proprii de 2.676.995 lei, 28 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
74.88%
Solvabilitate
23.74%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

18.796.769lei

Venituri totale

18.965.002lei

Rezultat net

2.424.658lei

Datorii

8.444.507lei

Capitaluri proprii

2.676.995lei

Capital de lucru

2.701.660lei

Salariați

28

Cifră de afaceri pe salariat

671.313lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J05/830/2011
Data înregistrării
27 aprilie 2011

Activitate și sediu

Activitate principală
4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
Sediu social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. ANGHEL I. SALIGNY, NR.4

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+112%
Profitul, față de anul trecut
+113,9%
Creștere anuală compusă
+58,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate23.74%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.32 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate12.9%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare74.88%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință111.99%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7820122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate130.650lei
I2Active circulante11.146.167lei
I3Stocuri2.164.635lei
I4Creanțe4.914.480lei
I5Casa și conturi la bănci4.067.052lei
I6Cheltuieli în avans223.793lei

Pasiv

I7Datorii8.444.507lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane379.108lei
I10Capitaluri2.676.995lei
I11Capital subscris vărsat80.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă18.796.769lei
I14Venituri totale18.965.002lei
I15Cheltuieli totale16.139.984lei
I16Profit brut2.825.018lei
I18Profit net2.424.658lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați28

Indicatori · 2025

Marjă netă12,9%
Marjă brută15,03%
Rentabilitatea capitalurilor90,57%
Rentabilitatea activelor21,5%
Grad de îndatorare74,88%
Lichiditate curentă1,32
Cifră de afaceri pe salariat671.313lei
Fond de rulment2.701.660lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
111,99%
Creștere anuală compusă
58,69%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre KLUNER S.R.L.

Ce cifră de afaceri are KLUNER S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 18.796.769 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.424.658 lei.
KLUNER S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus KLUNER S.R.L.?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are KLUNER S.R.L.?
28 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are KLUNER S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 8.444.507 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are KLUNER S.R.L.?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
KLUNER S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are KLUNER S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .