PROCTER & GAMBLE MARKETING ROMANIA SRL

Activă

7020 Activități de consultanță în afaceri și management

PROCTER & GAMBLE MARKETING ROMANIA SRL (CUI 2833538) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 28 ianuarie 1993, cu activitatea principală „activități de consultanță în afaceri și management” (CAEN 7020).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 307.586.101 lei, profit net de 39.805.036 lei, datorii de 22.714.555 lei, capitaluri proprii de 1.340.363.124 lei, 766 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 98 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

98

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

98 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

307.586.101lei

Venituri totale

333.050.962lei

Rezultat net

39.805.036lei

Datorii

22.714.555lei

Capitaluri proprii

1.340.363.124lei

Capital de lucru

24.344.652lei

Salariați

766

Cifră de afaceri pe salariat

401.548lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J1992026617401
Data înregistrării
28 ianuarie 1993

Activitate și sediu

Activitate principală
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL DIMITRIE POMPEI, NR.9-9A, BL.CLADIREA2A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+10,4%
Profitul, față de anul trecut
-5,7%
Creștere anuală compusă
-2,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

98clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate98.08%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.07 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate12.94%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare1.66%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință10.36%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA98200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.319.572.833lei
I2Active circulante47.059.207lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe47.059.207lei
I5Casa și conturi la bănci0lei
I6Cheltuieli în avans2.796.758lei

Pasiv

I7Datorii22.714.555lei
I8Venituri în avans173.883lei
I9Provizioane6.177.236lei
I10Capitaluri1.340.363.124lei
I11Capital subscris vărsat364.197.804lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă307.586.101lei
I14Venituri totale333.050.962lei
I15Cheltuieli totale290.269.715lei
I16Profit brut42.781.247lei
I18Profit net39.805.036lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați766

Indicatori · 2025

Marjă netă12,94%
Marjă brută13,91%
Rentabilitatea capitalurilor2,97%
Rentabilitatea activelor2,91%
Grad de îndatorare1,66%
Lichiditate curentă2,07
Cifră de afaceri pe salariat401.548lei
Fond de rulment24.344.652lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
10,36%
Creștere anuală compusă
-2,13%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre PROCTER & GAMBLE MARKETING ROMANIA SRL

Ce cifră de afaceri are PROCTER & GAMBLE MARKETING ROMANIA SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 307.586.101 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 39.805.036 lei.
PROCTER & GAMBLE MARKETING ROMANIA SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus PROCTER & GAMBLE MARKETING ROMANIA SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are PROCTER & GAMBLE MARKETING ROMANIA SRL?
766 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are PROCTER & GAMBLE MARKETING ROMANIA SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 22.714.555 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are PROCTER & GAMBLE MARKETING ROMANIA SRL?
98 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
PROCTER & GAMBLE MARKETING ROMANIA SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are PROCTER & GAMBLE MARKETING ROMANIA SRL?
Activitatea principală este CAEN 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .