PACO POWER GYM SRL

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

PACO POWER GYM SRL (CUI 28251797) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Luduş, MUREŞ, înregistrată la 28 martie 2011, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 15 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2011 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 698.451 lei, profit net de 86.938 lei, datorii de 155.668 lei, capitaluri proprii de 87.178 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 69 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

69

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

69 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.1 x
Îndatorare
62.97%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

698.451lei

Venituri totale

698.504lei

Rezultat net

86.938lei

Datorii

155.668lei

Capitaluri proprii

87.178lei

Capital de lucru

-140.704lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

232.817lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2011000338260
Data înregistrării
28 martie 2011

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. MUREŞ, ORŞ. LUDUŞ, STR. DOBROGEA, NR.8A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2011–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+3%
Profitul, față de anul trecut
+20,5%
Creștere anuală compusă
+34,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

69clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate35.26%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.1 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate12.45%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare62.97%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință3.01%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2011–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA69201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

15 exerciții depuse, 2011–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate232.247lei
I2Active circulante14.964lei
I3Stocuri9.007lei
I4Creanțe4.033lei
I5Casa și conturi la bănci1.924lei
I6Cheltuieli în avans1.498lei

Pasiv

I7Datorii155.668lei
I8Venituri în avans5.863lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri87.178lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă698.451lei
I14Venituri totale698.504lei
I15Cheltuieli totale596.093lei
I16Profit brut102.411lei
I18Profit net86.938lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă12,45%
Marjă brută14,66%
Rentabilitatea capitalurilor99,72%
Rentabilitatea activelor35,17%
Grad de îndatorare62,97%
Lichiditate curentă0,10
Cifră de afaceri pe salariat232.817lei
Fond de rulment-140.704lei

Cifra de afaceri în timp

20112025
Creștere în ultimul an
3,01%
Creștere anuală compusă
34,2%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre PACO POWER GYM SRL

Ce cifră de afaceri are PACO POWER GYM SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 698.451 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 86.938 lei.
PACO POWER GYM SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus PACO POWER GYM SRL?
15 bilanțuri, din 2011 până în 2025.
Câți angajați are PACO POWER GYM SRL?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are PACO POWER GYM SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 155.668 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are PACO POWER GYM SRL?
69 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
PACO POWER GYM SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are PACO POWER GYM SRL?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .