CORPSOL CLEAN SRL

Activă

8121 Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

CORPSOL CLEAN SRL (CUI 28191687) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Satu Mare, SATU MARE, înregistrată la 16 martie 2011, cu activitatea principală „activităţi generale de curăţenie a clădirilor” (CAEN 8121).

A depus 15 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2011 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.369.946 lei, profit net de 223.835 lei, datorii de 1.050.100 lei, capitaluri proprii de 224.035 lei, 12 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 69 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

69

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

69 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
82.42%
Solvabilitate
17.58%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.369.946lei

Venituri totale

2.382.155lei

Rezultat net

223.835lei

Datorii

1.050.100lei

Capitaluri proprii

224.035lei

Capital de lucru

140.466lei

Salariați

12

Cifră de afaceri pe salariat

197.496lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2011000212306
Data înregistrării
16 martie 2011

Activitate și sediu

Activitate principală
8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sediu social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. AUREL VLAICU, NR.74/A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2011–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+15,8%
Profitul, față de anul trecut
+151,2%
Creștere anuală compusă
+18,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

69clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate17.58%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.13 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate9.44%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare82.42%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință15.76%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2011–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA69201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

15 exerciții depuse, 2011–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate83.569lei
I2Active circulante1.190.566lei
I3Stocuri1.304lei
I4Creanțe788.303lei
I5Casa și conturi la bănci400.959lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.050.100lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri224.035lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.369.946lei
I14Venituri totale2.382.155lei
I15Cheltuieli totale2.115.191lei
I16Profit brut266.964lei
I18Profit net223.835lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați12

Indicatori · 2025

Marjă netă9,44%
Marjă brută11,26%
Rentabilitatea capitalurilor99,91%
Rentabilitatea activelor17,57%
Grad de îndatorare82,42%
Lichiditate curentă1,13
Cifră de afaceri pe salariat197.496lei
Fond de rulment140.466lei

Cifra de afaceri în timp

20112025
Creștere în ultimul an
15,76%
Creștere anuală compusă
18,86%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare

Întrebări despre CORPSOL CLEAN SRL

Ce cifră de afaceri are CORPSOL CLEAN SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.369.946 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 223.835 lei.
CORPSOL CLEAN SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CORPSOL CLEAN SRL?
15 bilanțuri, din 2011 până în 2025.
Câți angajați are CORPSOL CLEAN SRL?
12 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CORPSOL CLEAN SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.050.100 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CORPSOL CLEAN SRL?
69 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CORPSOL CLEAN SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CORPSOL CLEAN SRL?
Activitatea principală este CAEN 8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .