HESSA CLUB SRL

Activă

9311 Activităţi ale bazelor sportive

HESSA CLUB SRL (CUI 28111297) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Ovidiu, CONSTANŢA, înregistrată la 2 martie 2011, cu activitatea principală „activităţi ale bazelor sportive” (CAEN 9311).

A depus 15 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2011 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 433.537 lei, profit net de 81.735 lei, datorii de 273.861 lei, capitaluri proprii de 65.514 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 68 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

68

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

68 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
80.7%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

433.537lei

Venituri totale

629.965lei

Rezultat net

81.735lei

Datorii

273.861lei

Capitaluri proprii

65.514lei

Capital de lucru

6.132lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

144.512lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J13/487/2011
Data înregistrării
2 martie 2011

Activitate și sediu

Activitate principală
9311 — Activităţi ale bazelor sportive
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. OVIDIU, STR. POET OVIDIU, NR.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2011–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+14,9%
Profitul, față de anul trecut
+146,2%
Creștere anuală compusă
+7,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

68clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate19.3%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.02 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate18.85%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare80.7%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință14.87%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2011–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA68201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

15 exerciții depuse, 2011–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate59.382lei
I2Active circulante279.993lei
I3Stocuri90.200lei
I4Creanțe143.447lei
I5Casa și conturi la bănci46.346lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii273.861lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri65.514lei
I11Capital subscris vărsat20.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă433.537lei
I14Venituri totale629.965lei
I15Cheltuieli totale533.510lei
I16Profit brut96.455lei
I18Profit net81.735lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă18,85%
Marjă brută22,25%
Rentabilitatea capitalurilor124,76%
Rentabilitatea activelor24,08%
Grad de îndatorare80,7%
Lichiditate curentă1,02
Cifră de afaceri pe salariat144.512lei
Fond de rulment6.132lei

Cifra de afaceri în timp

20112025
Creștere în ultimul an
14,87%
Creștere anuală compusă
7,19%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9311 Activități ale bazelor sportive

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre HESSA CLUB SRL

Ce cifră de afaceri are HESSA CLUB SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 433.537 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 81.735 lei.
HESSA CLUB SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HESSA CLUB SRL?
15 bilanțuri, din 2011 până în 2025.
Câți angajați are HESSA CLUB SRL?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HESSA CLUB SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 273.861 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HESSA CLUB SRL?
68 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HESSA CLUB SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HESSA CLUB SRL?
Activitatea principală este CAEN 9311 — Activităţi ale bazelor sportive.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .