TRIO GRUP CONSTRUCT SRL

Activă

4399 Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.

TRIO GRUP CONSTRUCT SRL (CUI 27957418) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Lilieci Com. Hemeiuş, BACĂU, înregistrată la 28 ianuarie 2011, cu activitatea principală „alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.” (CAEN 4399).

A depus 15 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2011 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 8.143.382 lei, profit net de 1.272.865 lei, datorii de 4.428.971 lei, capitaluri proprii de 1.273.345 lei, 29 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.98 x
Îndatorare
77.67%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

8.143.382lei

Venituri totale

8.260.122lei

Rezultat net

1.272.865lei

Datorii

4.428.971lei

Capitaluri proprii

1.273.345lei

Capital de lucru

-74.707lei

Salariați

29

Cifră de afaceri pe salariat

280.806lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J04/92/2011
Data înregistrării
28 ianuarie 2011

Activitate și sediu

Activitate principală
4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sediu social
JUD. BACĂU, SAT LILIECI COM. HEMEIUŞ, LILIECI, NR.125C

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2011–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+19,1%
Profitul, față de anul trecut
-7,5%
Creștere anuală compusă
+30,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate22.33%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.98 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate15.63%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare77.67%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință19.1%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2011–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA70201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

15 exerciții depuse, 2011–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.348.052lei
I2Active circulante4.354.264lei
I3Stocuri10.362lei
I4Creanțe3.266.328lei
I5Casa și conturi la bănci1.077.574lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii4.428.971lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.273.345lei
I11Capital subscris vărsat400lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă8.143.382lei
I14Venituri totale8.260.122lei
I15Cheltuieli totale6.733.914lei
I16Profit brut1.526.208lei
I18Profit net1.272.865lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați29

Indicatori · 2025

Marjă netă15,63%
Marjă brută18,74%
Rentabilitatea capitalurilor99,96%
Rentabilitatea activelor22,32%
Grad de îndatorare77,67%
Lichiditate curentă0,98
Cifră de afaceri pe salariat280.806lei
Fond de rulment-74.707lei

Cifra de afaceri în timp

20112025
Creștere în ultimul an
19,1%
Creștere anuală compusă
30,11%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Bacău

Întrebări despre TRIO GRUP CONSTRUCT SRL

Ce cifră de afaceri are TRIO GRUP CONSTRUCT SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 8.143.382 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.272.865 lei.
TRIO GRUP CONSTRUCT SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TRIO GRUP CONSTRUCT SRL?
15 bilanțuri, din 2011 până în 2025.
Câți angajați are TRIO GRUP CONSTRUCT SRL?
29 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TRIO GRUP CONSTRUCT SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 4.428.971 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TRIO GRUP CONSTRUCT SRL?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TRIO GRUP CONSTRUCT SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TRIO GRUP CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală este CAEN 4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .