COREBOS SRL

Activă

5611 Restaurante

COREBOS SRL (CUI 27814663) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Timişoara, TIMIŞ, înregistrată la 15 decembrie 2010, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5611).

A depus 15 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2011 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 59.195.259 lei, profit net de 2.376.568 lei, datorii de 10.313.840 lei, capitaluri proprii de 6.216.375 lei, 191 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 68 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

68

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

68 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.52 x
Îndatorare
65.02%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

59.195.259lei

Venituri totale

59.544.264lei

Rezultat net

2.376.568lei

Datorii

10.313.840lei

Capitaluri proprii

6.216.375lei

Capital de lucru

-4.966.067lei

Salariați

191

Cifră de afaceri pe salariat

309.923lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2010002025354
Data înregistrării
15 decembrie 2010

Activitate și sediu

Activitate principală
5611 — Restaurante
Sediu social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. HEBE, NR.57, CAM. 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2011–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+6%
Profitul, față de anul trecut
+67%
Creștere anuală compusă
+46,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

68clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate39.19%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.52 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate4.01%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare65.02%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință5.95%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2011–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA68201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

15 exerciții depuse, 2011–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate10.513.596lei
I2Active circulante5.347.773lei
I3Stocuri2.012.974lei
I4Creanțe1.377.578lei
I5Casa și conturi la bănci1.957.221lei
I6Cheltuieli în avans668.846lei

Pasiv

I7Datorii10.313.840lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri6.216.375lei
I11Capital subscris vărsat5.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă59.195.259lei
I14Venituri totale59.544.264lei
I15Cheltuieli totale56.719.926lei
I16Profit brut2.824.338lei
I18Profit net2.376.568lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați191

Indicatori · 2025

Marjă netă4,01%
Marjă brută4,77%
Rentabilitatea capitalurilor38,23%
Rentabilitatea activelor14,98%
Grad de îndatorare65,02%
Lichiditate curentă0,52
Cifră de afaceri pe salariat309.923lei
Fond de rulment-4.966.067lei

Cifra de afaceri în timp

20112025
Creștere în ultimul an
5,95%
Creștere anuală compusă
46,33%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5611 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre COREBOS SRL

Ce cifră de afaceri are COREBOS SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 59.195.259 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.376.568 lei.
COREBOS SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus COREBOS SRL?
15 bilanțuri, din 2011 până în 2025.
Câți angajați are COREBOS SRL?
191 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are COREBOS SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 10.313.840 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are COREBOS SRL?
68 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
COREBOS SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are COREBOS SRL?
Activitatea principală este CAEN 5611 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .