REGAL DEVELOPMENT SRL

Activă

5610 Restaurante

REGAL DEVELOPMENT SRL (CUI 27631470) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Oradea, BIHOR, înregistrată la 27 octombrie 2010, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 16 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2010 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 13.395.756 lei, profit net de 583.433 lei, datorii de 799.429 lei, capitaluri proprii de 583.673 lei, 77 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
4.36%
Lichiditate
1.31 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

13.395.756lei

Venituri totale

13.613.518lei

Rezultat net

583.433lei

Datorii

799.429lei

Capitaluri proprii

583.673lei

Capital de lucru

247.706lei

Salariați

77

Cifră de afaceri pe salariat

173.971lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J05/1362/2010
Data înregistrării
27 octombrie 2010

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.7, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2010–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+8%
Profitul, față de anul trecut
-15,8%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate42.2%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.31 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate4.36%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare57.8%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință7.95%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2010–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA782010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

16 exerciții depuse, 2010–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate335.967lei
I2Active circulante1.047.135lei
I3Stocuri284.102lei
I4Creanțe668.754lei
I5Casa și conturi la bănci94.279lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii799.429lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri583.673lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă13.395.756lei
I14Venituri totale13.613.518lei
I15Cheltuieli totale12.839.741lei
I16Profit brut773.777lei
I18Profit net583.433lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați77

Indicatori · 2025

Marjă netă4,36%
Marjă brută5,78%
Rentabilitatea capitalurilor99,96%
Rentabilitatea activelor42,18%
Grad de îndatorare57,8%
Lichiditate curentă1,31
Cifră de afaceri pe salariat173.971lei
Fond de rulment247.706lei

Cifra de afaceri în timp

20102025
Creștere în ultimul an
7,95%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre REGAL DEVELOPMENT SRL

Ce cifră de afaceri are REGAL DEVELOPMENT SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 13.395.756 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 583.433 lei.
REGAL DEVELOPMENT SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus REGAL DEVELOPMENT SRL?
16 bilanțuri, din 2010 până în 2025.
Câți angajați are REGAL DEVELOPMENT SRL?
77 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are REGAL DEVELOPMENT SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 799.429 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are REGAL DEVELOPMENT SRL?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
REGAL DEVELOPMENT SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are REGAL DEVELOPMENT SRL?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .