ECOEDIL MANAGEMENT SRL
Activă4120 Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
ECOEDIL MANAGEMENT SRL (CUI 27328906) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI, înregistrată la 30 august 2010, cu activitatea principală „lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale” (CAEN 4120).
A depus 16 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2010 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 27.204.404 lei, profit net de 2.528.309 lei, datorii de 14.173.305 lei, capitaluri proprii de 2.592.568 lei, 3 salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 65 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 16 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa B
Risc scăzut
65 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Îndatorare
- 98.73%
- Lichiditate
- 0.78 x
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
27.204.404lei
Venituri totale
26.183.961lei
Rezultat net
2.528.309lei
Datorii
14.173.305lei
Capitaluri proprii
2.592.568lei
Capital de lucru
-3.185.585lei
Salariați
3
Cifră de afaceri pe salariat
9.068.135lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J22/1166/2010
- Data înregistrării
- 30 august 2010
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
- Sediu social
- JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. SĂRĂRIE, NR.187A, CAMERA 18, ET.3, AP.13
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2010–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +94,6%
- Profitul, față de anul trecut
- +528,1%
- Creștere anuală compusă
- +33,4%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate18.06%
Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.
- Lichiditate0.78 x
Activele circulante nu acoperă toate datoriile.
- Profitabilitate9.29%
Marjă netă sănătoasă.
- Îndatorare98.73%
Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.
- Tendință94.6%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2010–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
16 exerciții depuse, 2010–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 94,6%
- Creștere anuală compusă
- 33,37%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea F · Construcții
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cele mai nou înregistrate în județul Iași
- FIRMĂ CONSTRUCŢII HAIDUC S.R.L. CUI 51068299 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului · înființată 23.12.2024SRL
- INSTAGRUP AMBIENT S.R.L. CUI 51061975 · Mun. Iaşi · înființată 20.12.2024TVASRL
- TEV-RU CONCEPT S.R.L. CUI 51063542 · Mun. Iaşi · înființată 20.12.2024TVASRL
- CRYSGABRY SABRINA S.R.L. CUI 51046495 · Mun. Paşcani · înființată 17.12.2024TVASRL
- COMPLEX GLOW CONSTRUCT S.R.L. CUI 51031508 · Sat Cosiţeni Orş. Podu Iloaiei · înființată 13.12.2024TVASRL
- ASC CONSTRUCT INDUSTRY S.R.L. CUI 51014485 · Mun. Iaşi · înființată 10.12.2024TVASRL
Întrebări despre ECOEDIL MANAGEMENT SRL
- Ce cifră de afaceri are ECOEDIL MANAGEMENT SRL?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 27.204.404 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.528.309 lei.
- ECOEDIL MANAGEMENT SRL mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus ECOEDIL MANAGEMENT SRL?
- 16 bilanțuri, din 2010 până în 2025.
- Câți angajați are ECOEDIL MANAGEMENT SRL?
- 3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are ECOEDIL MANAGEMENT SRL?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 14.173.305 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are ECOEDIL MANAGEMENT SRL?
- 65 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- ECOEDIL MANAGEMENT SRL este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are ECOEDIL MANAGEMENT SRL?
- Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .