GMG MIHA&GABI CONSTRUCT S.R.L.

Activă

8123 Alte activități de curățenie

GMG MIHA&GABI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 27142643) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, SĂLAJ, înregistrată la 7 iulie 2010, cu activitatea principală „alte activități de curățenie” (CAEN 8123).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.969.020 lei, profit net de 163.640 lei, datorii de 2.215.982 lei, capitaluri proprii de 493.858 lei, 7 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 59 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

59

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

59 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.28 x
Îndatorare
87.25%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.969.020lei

Venituri totale

3.026.440lei

Rezultat net

163.640lei

Datorii

2.215.982lei

Capitaluri proprii

493.858lei

Capital de lucru

-1.588.735lei

Salariați

7

Cifră de afaceri pe salariat

424.146lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2010000217311
Data înregistrării
7 iulie 2010

Activitate și sediu

Activitate principală
8123 — Alte activități de curățenie
Sediu social
JUD. SĂLAJ, SAT NUŞFALĂU COM. NUŞFALĂU, STR. CORLATE, NR.11

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+23,3%
Profitul, față de anul trecut
-58,9%
Creștere anuală compusă
+153,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

59clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate19.44%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.28 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate5.51%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare87.25%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință23.33%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA592016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.912.593lei
I2Active circulante627.247lei
I3Stocuri33.614lei
I4Creanțe472.966lei
I5Casa și conturi la bănci120.667lei
I6Cheltuieli în avans170.000lei

Pasiv

I7Datorii2.215.982lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri493.858lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.969.020lei
I14Venituri totale3.026.440lei
I15Cheltuieli totale2.837.193lei
I16Profit brut189.247lei
I18Profit net163.640lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați7

Indicatori · 2025

Marjă netă5,51%
Marjă brută6,37%
Rentabilitatea capitalurilor33,14%
Rentabilitatea activelor6,44%
Grad de îndatorare87,25%
Lichiditate curentă0,28
Cifră de afaceri pe salariat424.146lei
Fond de rulment-1.588.735lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
23,33%
Creștere anuală compusă
153,41%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8123 Alte activități de curățenie

Cele mai nou înregistrate în județul Sălaj

Întrebări despre GMG MIHA&GABI CONSTRUCT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GMG MIHA&GABI CONSTRUCT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.969.020 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 163.640 lei.
GMG MIHA&GABI CONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus GMG MIHA&GABI CONSTRUCT S.R.L.?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are GMG MIHA&GABI CONSTRUCT S.R.L.?
7 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are GMG MIHA&GABI CONSTRUCT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.215.982 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are GMG MIHA&GABI CONSTRUCT S.R.L.?
59 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
GMG MIHA&GABI CONSTRUCT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are GMG MIHA&GABI CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8123 — Alte activități de curățenie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .