EXTREM CENTER SRL

Activă

8210 Activități de secretariat și servicii-suport

EXTREM CENTER SRL (CUI 26868134) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Jiu, GORJ, înregistrată la 4 mai 2010, cu activitatea principală „activități de secretariat și servicii-suport” (CAEN 8210).

A depus 16 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2010 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 557.703 lei, profit net de 97.550 lei, datorii de 232.238 lei, capitaluri proprii de 157.112 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 77 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

77

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

77 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.95 x
Îndatorare
60.41%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

557.703lei

Venituri totale

560.280lei

Rezultat net

97.550lei

Datorii

232.238lei

Capitaluri proprii

157.112lei

Capital de lucru

-10.579lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

278.852lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J18/214/2010
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2010000214183
Data înregistrării
4 mai 2010

Activitate și sediu

Activitate principală
8210 — Activități de secretariat și servicii-suport
Sediu social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. CERNA, BL.8, SC.2, ET.2, AP.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2010–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+21,4%
Profitul, față de anul trecut
-9%
Creștere anuală compusă
+30,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

77clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate40.87%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.95 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate17.49%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare60.41%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință21.4%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2010–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA772010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

16 exerciții depuse, 2010–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate162.774lei
I2Active circulante221.659lei
I3Stocuri9.731lei
I4Creanțe180.784lei
I5Casa și conturi la bănci31.144lei
I6Cheltuieli în avans5.172lei

Pasiv

I7Datorii232.238lei
I8Venituri în avans255lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri157.112lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă557.703lei
I14Venituri totale560.280lei
I15Cheltuieli totale453.028lei
I16Profit brut107.252lei
I18Profit net97.550lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă17,49%
Marjă brută19,23%
Rentabilitatea capitalurilor62,09%
Rentabilitatea activelor25,38%
Grad de îndatorare60,41%
Lichiditate curentă0,95
Cifră de afaceri pe salariat278.852lei
Fond de rulment-10.579lei

Cifra de afaceri în timp

20102025
Creștere în ultimul an
21,4%
Creștere anuală compusă
30,67%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea O · Administrație publică și apărare

8210 Activități de secretariat și servicii-suport

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre EXTREM CENTER SRL

Ce cifră de afaceri are EXTREM CENTER SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 557.703 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 97.550 lei.
EXTREM CENTER SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EXTREM CENTER SRL?
16 bilanțuri, din 2010 până în 2025.
Câți angajați are EXTREM CENTER SRL?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EXTREM CENTER SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 232.238 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EXTREM CENTER SRL?
77 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EXTREM CENTER SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EXTREM CENTER SRL?
Activitatea principală este CAEN 8210 — Activități de secretariat și servicii-suport.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .