CLEAN OIL SRL

Activă

3811 Colectarea deşeurilor nepericuloase

CLEAN OIL SRL (CUI 26848293) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Timişoara, TIMIŞ, înregistrată la 29 aprilie 2010, cu activitatea principală „colectarea deşeurilor nepericuloase” (CAEN 3811).

A depus 16 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2010 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 5.303.575 lei, profit net de 186.753 lei, datorii de 1.811.523 lei, capitaluri proprii de 664.648 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
73.18%
Solvabilitate
26.85%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

5.303.575lei

Venituri totale

5.313.310lei

Rezultat net

186.753lei

Datorii

1.811.523lei

Capitaluri proprii

664.648lei

Capital de lucru

627.474lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

1.325.894lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2010000677355
Data înregistrării
29 aprilie 2010

Activitate și sediu

Activitate principală
3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase
Sediu social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, CAL. ARADULUI, NR.48, HALA 30. BIROUL NR.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2010–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+28,4%
Profitul, față de anul trecut
+531,7%
Creștere anuală compusă
+52,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate26.85%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.35 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate3.52%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare73.18%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință28.36%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2010–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA712010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

16 exerciții depuse, 2010–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate36.370lei
I2Active circulante2.438.997lei
I3Stocuri977.954lei
I4Creanțe928.878lei
I5Casa și conturi la bănci532.165lei
I6Cheltuieli în avans804lei

Pasiv

I7Datorii1.811.523lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri664.648lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă5.303.575lei
I14Venituri totale5.313.310lei
I15Cheltuieli totale5.082.161lei
I16Profit brut231.149lei
I18Profit net186.753lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă3,52%
Marjă brută4,36%
Rentabilitatea capitalurilor28,1%
Rentabilitatea activelor7,54%
Grad de îndatorare73,18%
Lichiditate curentă1,35
Cifră de afaceri pe salariat1,33 mil.lei
Fond de rulment627.474lei

Cifra de afaceri în timp

20102025
Creștere în ultimul an
28,36%
Creștere anuală compusă
52,29%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre CLEAN OIL SRL

Ce cifră de afaceri are CLEAN OIL SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 5.303.575 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 186.753 lei.
CLEAN OIL SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CLEAN OIL SRL?
16 bilanțuri, din 2010 până în 2025.
Câți angajați are CLEAN OIL SRL?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CLEAN OIL SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.811.523 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CLEAN OIL SRL?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CLEAN OIL SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CLEAN OIL SRL?
Activitatea principală este CAEN 3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .