TERMO FLEX AM SRL

Activă

0899 Alte activităţi extractive n.c.a.

TERMO FLEX AM SRL (CUI 26488933) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Satu Mare, SATU MARE, înregistrată la 8 februarie 2010, cu activitatea principală „alte activităţi extractive n.c.a.” (CAEN 0899).

A depus 16 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2010 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 16.060.921 lei, profit net de 102.898 lei, datorii de 3.027.645 lei, capitaluri proprii de 1.679.263 lei, 22 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 65 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

65

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

65 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.64%
Tendință
-10.95%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

16.060.921lei

Venituri totale

16.183.314lei

Rezultat net

102.898lei

Datorii

3.027.645lei

Capitaluri proprii

1.679.263lei

Capital de lucru

33.148lei

Salariați

22

Cifră de afaceri pe salariat

730.042lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2010000077304
Data înregistrării
8 februarie 2010

Activitate și sediu

Activitate principală
0899 — Alte activităţi extractive n.c.a.
Sediu social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. CLOŞCA, NR.65/A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2010–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-11%
Profitul, față de anul trecut
-82,8%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

65clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate35.69%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.01 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.64%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare64.35%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-10.95%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2010–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA652010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

16 exerciții depuse, 2010–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.644.134lei
I2Active circulante3.060.793lei
I3Stocuri333.495lei
I4Creanțe2.506.233lei
I5Casa și conturi la bănci221.065lei
I6Cheltuieli în avans1.981lei

Pasiv

I7Datorii3.027.645lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.679.263lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă16.060.921lei
I14Venituri totale16.183.314lei
I15Cheltuieli totale15.976.550lei
I16Profit brut206.764lei
I18Profit net102.898lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați22

Indicatori · 2025

Marjă netă0,64%
Marjă brută1,29%
Rentabilitatea capitalurilor6,13%
Rentabilitatea activelor2,19%
Grad de îndatorare64,35%
Lichiditate curentă1,01
Cifră de afaceri pe salariat730.042lei
Fond de rulment33.148lei

Cifra de afaceri în timp

20102025
Creștere în ultimul an
-10,95%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea B · Industria extractivă

0899 Alte activități extractive n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare

Întrebări despre TERMO FLEX AM SRL

Ce cifră de afaceri are TERMO FLEX AM SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 16.060.921 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 102.898 lei.
TERMO FLEX AM SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TERMO FLEX AM SRL?
16 bilanțuri, din 2010 până în 2025.
Câți angajați are TERMO FLEX AM SRL?
22 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TERMO FLEX AM SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.027.645 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TERMO FLEX AM SRL?
65 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TERMO FLEX AM SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TERMO FLEX AM SRL?
Activitatea principală este CAEN 0899 — Alte activităţi extractive n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .