MARFISHING SRL

Activă

0322 Acvacultura în ape dulci

MARFISHING SRL (CUI 26383228) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Mărăşeşti, VRANCEA, înregistrată la 11 ianuarie 2010, cu activitatea principală „acvacultura în ape dulci” (CAEN 0322).

A depus 16 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2010 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 22.621.307 lei, profit net de 5.126.836 lei, datorii de 26.092.013 lei, capitaluri proprii de 11.697.524 lei, 54 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 68 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

68

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

68 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.37 x
Solvabilitate
24.69%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

22.621.307lei

Venituri totale

26.044.721lei

Rezultat net

5.126.836lei

Datorii

26.092.013lei

Capitaluri proprii

11.697.524lei

Capital de lucru

-16.422.010lei

Salariați

54

Cifră de afaceri pe salariat

418.913lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2010000010390
Data înregistrării
11 ianuarie 2010

Activitate și sediu

Activitate principală
0322 — Acvacultura în ape dulci
Sediu social
JUD. VRANCEA, ORŞ. MĂRĂŞEŞTI, STR. REPUBLICII, NR.79

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2010–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+3,1%
Profitul, față de anul trecut
+70%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

68clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate24.69%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.37 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate22.66%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare55.07%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință3.1%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2010–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA682010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

16 exerciții depuse, 2010–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate37.708.456lei
I2Active circulante9.670.003lei
I3Stocuri3.422.929lei
I4Creanțe4.092.020lei
I5Casa și conturi la bănci2.005.054lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii26.092.013lei
I8Venituri în avans9.588.922lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri11.697.524lei
I11Capital subscris vărsat5.700.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă22.621.307lei
I14Venituri totale26.044.721lei
I15Cheltuieli totale20.309.589lei
I16Profit brut5.735.132lei
I18Profit net5.126.836lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați54

Indicatori · 2025

Marjă netă22,66%
Marjă brută25,35%
Rentabilitatea capitalurilor43,83%
Rentabilitatea activelor10,82%
Grad de îndatorare55,07%
Lichiditate curentă0,37
Cifră de afaceri pe salariat418.913lei
Fond de rulment-16.422.010lei

Cifra de afaceri în timp

20102025
Creștere în ultimul an
3,1%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0322 Acvacultura în ape dulci

Cele mai nou înregistrate în județul Vrancea

Întrebări despre MARFISHING SRL

Ce cifră de afaceri are MARFISHING SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 22.621.307 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 5.126.836 lei.
MARFISHING SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MARFISHING SRL?
16 bilanțuri, din 2010 până în 2025.
Câți angajați are MARFISHING SRL?
54 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MARFISHING SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 26.092.013 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MARFISHING SRL?
68 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MARFISHING SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MARFISHING SRL?
Activitatea principală este CAEN 0322 — Acvacultura în ape dulci.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .