BW PHOTO&CO SRL

Activă

9699 Alte servicii personale n.c.a.

BW PHOTO&CO SRL (CUI 26279180) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 2 decembrie 2009, cu activitatea principală „alte servicii personale n.c.a.” (CAEN 9699).

A depus 16 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2010 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.150.200 lei, profit net de 571.006 lei, datorii de 1.766.488 lei, capitaluri proprii de 572.566 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 72 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

72

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

72 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.83 x
Îndatorare
75.52%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.150.200lei

Venituri totale

3.166.708lei

Rezultat net

571.006lei

Datorii

1.766.488lei

Capitaluri proprii

572.566lei

Capital de lucru

-298.951lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

630.040lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2009002268126
Data înregistrării
2 decembrie 2009

Activitate și sediu

Activitate principală
9699 — Alte servicii personale n.c.a.
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SOMEŞULUI, NR.5-7, PARTER

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2010–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+58,6%
Profitul, față de anul trecut
+31,3%
Creștere anuală compusă
+30,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

72clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate24.48%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.83 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate18.13%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare75.52%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință58.61%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2010–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA722010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

16 exerciții depuse, 2010–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate871.517lei
I2Active circulante1.467.537lei
I3Stocuri225.289lei
I4Creanțe740.521lei
I5Casa și conturi la bănci501.727lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.766.488lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri572.566lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.150.200lei
I14Venituri totale3.166.708lei
I15Cheltuieli totale2.492.682lei
I16Profit brut674.026lei
I18Profit net571.006lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă18,13%
Marjă brută21,4%
Rentabilitatea capitalurilor99,73%
Rentabilitatea activelor24,41%
Grad de îndatorare75,52%
Lichiditate curentă0,83
Cifră de afaceri pe salariat630.040lei
Fond de rulment-298.951lei

Cifra de afaceri în timp

20102025
Creștere în ultimul an
58,61%
Creștere anuală compusă
30,53%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9699 Alte servicii personale n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre BW PHOTO&CO SRL

Ce cifră de afaceri are BW PHOTO&CO SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.150.200 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 571.006 lei.
BW PHOTO&CO SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BW PHOTO&CO SRL?
16 bilanțuri, din 2010 până în 2025.
Câți angajați are BW PHOTO&CO SRL?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BW PHOTO&CO SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.766.488 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BW PHOTO&CO SRL?
72 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BW PHOTO&CO SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BW PHOTO&CO SRL?
Activitatea principală este CAEN 9699 — Alte servicii personale n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .