BLUMENFIELD SRL

Activă

7020 Activități de consultanță în afaceri și management

BLUMENFIELD SRL (CUI 26245985) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Constanţa, CONSTANŢA, înregistrată la 20 noiembrie 2009, cu activitatea principală „activități de consultanță în afaceri și management” (CAEN 7020).

A depus 17 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2009 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 21.610.226 lei, profit net de 6.800.330 lei, datorii de 3.166.423 lei, capitaluri proprii de 9.852.906 lei, 23 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

21.610.226lei

Venituri totale

21.679.199lei

Rezultat net

6.800.330lei

Datorii

3.166.423lei

Capitaluri proprii

9.852.906lei

Capital de lucru

7.587.206lei

Salariați

23

Cifră de afaceri pe salariat

939.575lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2009002523131
Data înregistrării
20 noiembrie 2009

Activitate și sediu

Activitate principală
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. DOBROGEI, NR.3, C2, ET.PARTER

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2009–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+194,7%
Profitul, față de anul trecut
+273,1%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate70.37%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.4 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate31.47%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare22.61%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință194.7%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2009–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

17 exerciții depuse, 2009–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate3.247.858lei
I2Active circulante10.753.629lei
I3Stocuri123.074lei
I4Creanțe9.706.810lei
I5Casa și conturi la bănci923.745lei
I6Cheltuieli în avans9.510lei

Pasiv

I7Datorii3.166.423lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane991.668lei
I10Capitaluri9.852.906lei
I11Capital subscris vărsat45.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă21.610.226lei
I14Venituri totale21.679.199lei
I15Cheltuieli totale13.573.097lei
I16Profit brut8.106.102lei
I18Profit net6.800.330lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați23

Indicatori · 2025

Marjă netă31,47%
Marjă brută37,51%
Rentabilitatea capitalurilor69,02%
Rentabilitatea activelor48,57%
Grad de îndatorare22,61%
Lichiditate curentă3,40
Cifră de afaceri pe salariat939.575lei
Fond de rulment7.587.206lei

Cifra de afaceri în timp

20092025
Creștere în ultimul an
194,7%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre BLUMENFIELD SRL

Ce cifră de afaceri are BLUMENFIELD SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 21.610.226 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.800.330 lei.
BLUMENFIELD SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BLUMENFIELD SRL?
17 bilanțuri, din 2009 până în 2025.
Câți angajați are BLUMENFIELD SRL?
23 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BLUMENFIELD SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.166.423 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BLUMENFIELD SRL?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BLUMENFIELD SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BLUMENFIELD SRL?
Activitatea principală este CAEN 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .