IOLEA FITNESS, GYM & SPA SRL

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

IOLEA FITNESS, GYM & SPA SRL (CUI 26050908) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Huşi, VASLUI, înregistrată la 1 octombrie 2009, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 15 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2011 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.013.923 lei, profit net de 55.664 lei, datorii de 620.335 lei, capitaluri proprii de 763.341 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-20.96%
Lichiditate
1.05 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.013.923lei

Venituri totale

1.014.623lei

Rezultat net

55.664lei

Datorii

620.335lei

Capitaluri proprii

763.341lei

Capital de lucru

32.738lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

253.481lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J37/59/2010
Data înregistrării
1 octombrie 2009

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, STR. ZIDARI, NR.11

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2011–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-21%
Profitul, față de anul trecut
-81,9%
Creștere anuală compusă
+15,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate55.24%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.05 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate5.49%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare44.89%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință-20.96%

    Cifra de afaceri a scăzut cu peste 20% față de anul anterior.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2011–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA78201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

15 exerciții depuse, 2011–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate728.847lei
I2Active circulante653.073lei
I3Stocuri65.887lei
I4Creanțe104.671lei
I5Casa și conturi la bănci482.515lei
I6Cheltuieli în avans2.219lei

Pasiv

I7Datorii620.335lei
I8Venituri în avans463lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri763.341lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.013.923lei
I14Venituri totale1.014.623lei
I15Cheltuieli totale950.128lei
I16Profit brut64.495lei
I18Profit net55.664lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă5,49%
Marjă brută6,36%
Rentabilitatea capitalurilor7,29%
Rentabilitatea activelor4,03%
Grad de îndatorare44,89%
Lichiditate curentă1,05
Cifră de afaceri pe salariat253.481lei
Fond de rulment32.738lei

Cifra de afaceri în timp

20112025
Creștere în ultimul an
-20,96%
Creștere anuală compusă
15,57%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Vaslui

Întrebări despre IOLEA FITNESS, GYM & SPA SRL

Ce cifră de afaceri are IOLEA FITNESS, GYM & SPA SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.013.923 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 55.664 lei.
IOLEA FITNESS, GYM & SPA SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus IOLEA FITNESS, GYM & SPA SRL?
15 bilanțuri, din 2011 până în 2025.
Câți angajați are IOLEA FITNESS, GYM & SPA SRL?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are IOLEA FITNESS, GYM & SPA SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 620.335 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are IOLEA FITNESS, GYM & SPA SRL?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
IOLEA FITNESS, GYM & SPA SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are IOLEA FITNESS, GYM & SPA SRL?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .