EL STUDIO TRENDLINE SRL

Activă

9621 Activități de coafură și frizerie

EL STUDIO TRENDLINE SRL (CUI 26047562) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 1 octombrie 2009, cu activitatea principală „activități de coafură și frizerie” (CAEN 9621).

A depus 17 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2009 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 14.919.719 lei, profit net de 110.239 lei, datorii de 8.320.929 lei, capitaluri proprii de 2.684.738 lei, 169 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 52 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

52

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

52 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.43 x
Profitabilitate
0.74%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

14.919.719lei

Venituri totale

14.922.013lei

Rezultat net

110.239lei

Datorii

8.320.929lei

Capitaluri proprii

2.684.738lei

Capital de lucru

-4.753.585lei

Salariați

169

Cifră de afaceri pe salariat

88.282lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2009009357403
Data înregistrării
1 octombrie 2009

Activitate și sediu

Activitate principală
9621 — Activități de coafură și frizerie
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. LABORATOR, NR.126, BL.38, SC.1, ET.6, AP.37

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2009–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+18,3%
Profitul, față de anul trecut
-30,1%
Creștere anuală compusă
+57,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

52clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate24.39%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.43 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate0.74%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare75.61%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință18.33%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2009–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5220092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

17 exerciții depuse, 2009–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate7.438.323lei
I2Active circulante3.567.344lei
I3Stocuri1.962.303lei
I4Creanțe567.511lei
I5Casa și conturi la bănci1.037.530lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii8.320.929lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.684.738lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă14.919.719lei
I14Venituri totale14.922.013lei
I15Cheltuieli totale14.782.592lei
I16Profit brut139.421lei
I18Profit net110.239lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați169

Indicatori · 2025

Marjă netă0,74%
Marjă brută0,93%
Rentabilitatea capitalurilor4,11%
Rentabilitatea activelor1%
Grad de îndatorare75,61%
Lichiditate curentă0,43
Cifră de afaceri pe salariat88.282lei
Fond de rulment-4.753.585lei

Cifra de afaceri în timp

20092025
Creștere în ultimul an
18,33%
Creștere anuală compusă
57,64%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9621 Activități de coafură și frizerie

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre EL STUDIO TRENDLINE SRL

Ce cifră de afaceri are EL STUDIO TRENDLINE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 14.919.719 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 110.239 lei.
EL STUDIO TRENDLINE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EL STUDIO TRENDLINE SRL?
17 bilanțuri, din 2009 până în 2025.
Câți angajați are EL STUDIO TRENDLINE SRL?
169 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EL STUDIO TRENDLINE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 8.320.929 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EL STUDIO TRENDLINE SRL?
52 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EL STUDIO TRENDLINE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EL STUDIO TRENDLINE SRL?
Activitatea principală este CAEN 9621 — Activități de coafură și frizerie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .