HOUSE KEEPING CLEAN SRL

Activă

8121 Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

HOUSE KEEPING CLEAN SRL (CUI 25635319) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ, înregistrată la 4 iunie 2009, cu activitatea principală „activităţi generale de curăţenie a clădirilor” (CAEN 8121).

A depus 15 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2011 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.601.084 lei, profit net de 294.609 lei, datorii de 604.897 lei, capitaluri proprii de 339.649 lei, 45 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 80 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

80

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

80 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
67.55%
Lichiditate
1.39 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.601.084lei

Venituri totale

3.601.270lei

Rezultat net

294.609lei

Datorii

604.897lei

Capitaluri proprii

339.649lei

Capital de lucru

238.499lei

Salariați

45

Cifră de afaceri pe salariat

80.024lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2009000563245
Data înregistrării
4 iunie 2009

Activitate și sediu

Activitate principală
8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sediu social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. GHEORGHE ŞINCAI, NR.33

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2011–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+42,4%
Profitul, față de anul trecut
+1.769,2%
Creștere anuală compusă
+25,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

80clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate37.93%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.39 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate8.18%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare67.55%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință42.39%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2011–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA80201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

15 exerciții depuse, 2011–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate52.150lei
I2Active circulante843.396lei
I3Stocuri125.155lei
I4Creanțe567.340lei
I5Casa și conturi la bănci150.901lei
I6Cheltuieli în avans49.000lei

Pasiv

I7Datorii604.897lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri339.649lei
I11Capital subscris vărsat45.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.601.084lei
I14Venituri totale3.601.270lei
I15Cheltuieli totale3.251.876lei
I16Profit brut349.394lei
I18Profit net294.609lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați45

Indicatori · 2025

Marjă netă8,18%
Marjă brută9,7%
Rentabilitatea capitalurilor86,74%
Rentabilitatea activelor32,9%
Grad de îndatorare67,55%
Lichiditate curentă1,39
Cifră de afaceri pe salariat80.024lei
Fond de rulment238.499lei

Cifra de afaceri în timp

20112025
Creștere în ultimul an
42,39%
Creștere anuală compusă
25,18%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Cele mai nou înregistrate în județul Maramureș

Întrebări despre HOUSE KEEPING CLEAN SRL

Ce cifră de afaceri are HOUSE KEEPING CLEAN SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.601.084 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 294.609 lei.
HOUSE KEEPING CLEAN SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HOUSE KEEPING CLEAN SRL?
15 bilanțuri, din 2011 până în 2025.
Câți angajați are HOUSE KEEPING CLEAN SRL?
45 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HOUSE KEEPING CLEAN SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 604.897 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HOUSE KEEPING CLEAN SRL?
80 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HOUSE KEEPING CLEAN SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HOUSE KEEPING CLEAN SRL?
Activitatea principală este CAEN 8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .