BENIDAYS S.R.L.

Activă

7311 Activităţi ale agenţiilor de publicitate

BENIDAYS S.R.L. (CUI 25591980) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Focşani, VRANCEA, înregistrată la 25 mai 2009, cu activitatea principală „activităţi ale agenţiilor de publicitate” (CAEN 7311).

A depus 17 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2009 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.644.549 lei, profit net de 481.420 lei, datorii de 647.514 lei, capitaluri proprii de 133.966 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
72.55%
Solvabilitate
15.01%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.644.549lei

Venituri totale

1.650.915lei

Rezultat net

481.420lei

Datorii

647.514lei

Capitaluri proprii

133.966lei

Capital de lucru

176.486lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

548.183lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J39/262/2009
Data înregistrării
25 mai 2009

Activitate și sediu

Activitate principală
7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Sediu social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.44, BL.44, ET.P, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2009–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+42,1%
Profitul, față de anul trecut
+80,3%
Creștere anuală compusă
+33,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate15.01%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.27 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate29.27%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare72.55%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință42.05%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2009–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

17 exerciții depuse, 2009–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate68.545lei
I2Active circulante824.000lei
I3Stocuri240.649lei
I4Creanțe482.258lei
I5Casa și conturi la bănci101.093lei
I6Cheltuieli în avans60.098lei

Pasiv

I7Datorii647.514lei
I8Venituri în avans171.163lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri133.966lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.644.549lei
I14Venituri totale1.650.915lei
I15Cheltuieli totale1.109.466lei
I16Profit brut541.449lei
I18Profit net481.420lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă29,27%
Marjă brută32,92%
Rentabilitatea capitalurilor359,36%
Rentabilitatea activelor53,94%
Grad de îndatorare72,55%
Lichiditate curentă1,27
Cifră de afaceri pe salariat548.183lei
Fond de rulment176.486lei

Cifra de afaceri în timp

20092025
Creștere în ultimul an
42,05%
Creștere anuală compusă
33,91%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Cele mai nou înregistrate în județul Vrancea

Întrebări despre BENIDAYS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BENIDAYS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.644.549 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 481.420 lei.
BENIDAYS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BENIDAYS S.R.L.?
17 bilanțuri, din 2009 până în 2025.
Câți angajați are BENIDAYS S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BENIDAYS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 647.514 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BENIDAYS S.R.L.?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BENIDAYS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BENIDAYS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .