MULTI ACTIVE SERVICE SRL

Activă

8622 Activităţi de asistenţă medicală specializată

MULTI ACTIVE SERVICE SRL (CUI 24977720) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Giurgiu, GIURGIU, înregistrată la 21 ianuarie 2009, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală specializată” (CAEN 8622).

A depus 16 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2010 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 12.284.410 lei, profit net de 792.350 lei, datorii de 6.456.837 lei, capitaluri proprii de 1.455.748 lei, 69 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 57 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

57

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

57 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.34 x
Îndatorare
81.6%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

12.284.410lei

Venituri totale

12.430.331lei

Rezultat net

792.350lei

Datorii

6.456.837lei

Capitaluri proprii

1.455.748lei

Capital de lucru

-4.275.687lei

Salariați

69

Cifră de afaceri pe salariat

178.035lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2009000024528
Data înregistrării
21 ianuarie 2009

Activitate și sediu

Activitate principală
8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată
Sediu social
JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. MIHAI EMINESCU, NR.6A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2010–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+12,8%
Profitul, față de anul trecut
+31,5%
Creștere anuală compusă
+14,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

57clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate18.4%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.34 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate6.45%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare81.6%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință12.78%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2010–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA572010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

16 exerciții depuse, 2010–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.731.435lei
I2Active circulante2.181.150lei
I3Stocuri13.697lei
I4Creanțe2.116.919lei
I5Casa și conturi la bănci50.534lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii6.456.837lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.455.748lei
I11Capital subscris vărsat100.200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă12.284.410lei
I14Venituri totale12.430.331lei
I15Cheltuieli totale11.490.173lei
I16Profit brut940.158lei
I18Profit net792.350lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați69

Indicatori · 2025

Marjă netă6,45%
Marjă brută7,65%
Rentabilitatea capitalurilor54,43%
Rentabilitatea activelor10,01%
Grad de îndatorare81,6%
Lichiditate curentă0,34
Cifră de afaceri pe salariat178.035lei
Fond de rulment-4.275.687lei

Cifra de afaceri în timp

20102025
Creștere în ultimul an
12,78%
Creștere anuală compusă
14,17%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8622 Activități de asistență medicală specializată

Cele mai nou înregistrate în județul Giurgiu

Întrebări despre MULTI ACTIVE SERVICE SRL

Ce cifră de afaceri are MULTI ACTIVE SERVICE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 12.284.410 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 792.350 lei.
MULTI ACTIVE SERVICE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MULTI ACTIVE SERVICE SRL?
16 bilanțuri, din 2010 până în 2025.
Câți angajați are MULTI ACTIVE SERVICE SRL?
69 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MULTI ACTIVE SERVICE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 6.456.837 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MULTI ACTIVE SERVICE SRL?
57 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MULTI ACTIVE SERVICE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MULTI ACTIVE SERVICE SRL?
Activitatea principală este CAEN 8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .