ALY COMPLET TURISM SRL

Activă

5520 Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată

ALY COMPLET TURISM SRL (CUI 24960311) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Podu Dâmboviţei Com. Dâmbovicioara, ARGEŞ, înregistrată la 16 ianuarie 2009, cu activitatea principală „facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată” (CAEN 5520).

A depus 17 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2009 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 8.552.378 lei, profit net de 602.400 lei, datorii de 5.039.411 lei, capitaluri proprii de 3.211.510 lei, 24 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 72 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

72

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

72 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.77 x
Îndatorare
61.08%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

8.552.378lei

Venituri totale

8.656.545lei

Rezultat net

602.400lei

Datorii

5.039.411lei

Capitaluri proprii

3.211.510lei

Capital de lucru

-1.161.575lei

Salariați

24

Cifră de afaceri pe salariat

356.349lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2009000053036
Data înregistrării
16 ianuarie 2009

Activitate și sediu

Activitate principală
5520 — Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată
Sediu social
JUD. ARGEŞ, SAT PODU DÂMBOVIŢEI COM. DÂMBOVICIOARA, , NR.116B, PUNCTUL ''GURA PITII''

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2009–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+19,1%
Profitul, față de anul trecut
+57%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

72clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate38.92%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.77 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate7.04%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare61.08%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință19.09%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2009–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7220092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

17 exerciții depuse, 2009–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.373.085lei
I2Active circulante3.877.836lei
I3Stocuri1.992.170lei
I4Creanțe1.493.028lei
I5Casa și conturi la bănci392.638lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii5.039.411lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri3.211.510lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă8.552.378lei
I14Venituri totale8.656.545lei
I15Cheltuieli totale7.956.456lei
I16Profit brut700.089lei
I18Profit net602.400lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați24

Indicatori · 2025

Marjă netă7,04%
Marjă brută8,19%
Rentabilitatea capitalurilor18,76%
Rentabilitatea activelor7,3%
Grad de îndatorare61,08%
Lichiditate curentă0,77
Cifră de afaceri pe salariat356.349lei
Fond de rulment-1.161.575lei

Cifra de afaceri în timp

20092025
Creștere în ultimul an
19,09%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

Cele mai nou înregistrate în județul Argeș

Întrebări despre ALY COMPLET TURISM SRL

Ce cifră de afaceri are ALY COMPLET TURISM SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 8.552.378 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 602.400 lei.
ALY COMPLET TURISM SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ALY COMPLET TURISM SRL?
17 bilanțuri, din 2009 până în 2025.
Câți angajați are ALY COMPLET TURISM SRL?
24 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ALY COMPLET TURISM SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 5.039.411 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ALY COMPLET TURISM SRL?
72 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ALY COMPLET TURISM SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ALY COMPLET TURISM SRL?
Activitatea principală este CAEN 5520 — Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .