ELITE BODYGUARD TEAM SRL

Activă

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

ELITE BODYGUARD TEAM SRL (CUI 24895639) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Arad, ARAD, înregistrată la 22 decembrie 2008, cu activitatea principală „activități de investigații și servicii private de protecție” (CAEN 8001).

A depus 16 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2010 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 11.374.659 lei, profit net de 973.198 lei, datorii de 1.901.025 lei, capitaluri proprii de 2.834.836 lei, 134 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 86 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

86

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

86 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.45 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

11.374.659lei

Venituri totale

11.391.001lei

Rezultat net

973.198lei

Datorii

1.901.025lei

Capitaluri proprii

2.834.836lei

Capital de lucru

862.950lei

Salariați

134

Cifră de afaceri pe salariat

84.886lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2008002175021
Data înregistrării
22 decembrie 2008

Activitate și sediu

Activitate principală
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Sediu social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.41

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2010–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+14,3%
Profitul, față de anul trecut
-8,2%
Creștere anuală compusă
+33,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

86clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate59.86%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.45 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate8.56%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare40.14%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință14.32%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2010–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA862010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

16 exerciții depuse, 2010–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.971.886lei
I2Active circulante2.763.975lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe1.696.899lei
I5Casa și conturi la bănci1.067.076lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.901.025lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.834.836lei
I11Capital subscris vărsat4.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă11.374.659lei
I14Venituri totale11.391.001lei
I15Cheltuieli totale10.263.392lei
I16Profit brut1.127.609lei
I18Profit net973.198lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați134

Indicatori · 2025

Marjă netă8,56%
Marjă brută9,91%
Rentabilitatea capitalurilor34,33%
Rentabilitatea activelor20,55%
Grad de îndatorare40,14%
Lichiditate curentă1,45
Cifră de afaceri pe salariat84.886lei
Fond de rulment862.950lei

Cifra de afaceri în timp

20102025
Creștere în ultimul an
14,32%
Creștere anuală compusă
33,75%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea O · Administrație publică și apărare

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre ELITE BODYGUARD TEAM SRL

Ce cifră de afaceri are ELITE BODYGUARD TEAM SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 11.374.659 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 973.198 lei.
ELITE BODYGUARD TEAM SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ELITE BODYGUARD TEAM SRL?
16 bilanțuri, din 2010 până în 2025.
Câți angajați are ELITE BODYGUARD TEAM SRL?
134 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ELITE BODYGUARD TEAM SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.901.025 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ELITE BODYGUARD TEAM SRL?
86 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ELITE BODYGUARD TEAM SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ELITE BODYGUARD TEAM SRL?
Activitatea principală este CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .