JANYN BEAUTY CENTER SRL

Activă

9621 Activități de coafură și frizerie

JANYN BEAUTY CENTER SRL (CUI 24725553) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Jiu, GORJ, înregistrată la 11 noiembrie 2008, cu activitatea principală „activități de coafură și frizerie” (CAEN 9621).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 272.409 lei, profit net de 48.047 lei, datorii de 82.440 lei, capitaluri proprii de 48.287 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 83 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

83

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

83 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-3.48%
Îndatorare
63.06%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

272.409lei

Venituri totale

274.042lei

Rezultat net

48.047lei

Datorii

82.440lei

Capitaluri proprii

48.287lei

Capital de lucru

42.888lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

136.205lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J18/987/2008
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2008000987187
Data înregistrării
11 noiembrie 2008

Activitate și sediu

Activitate principală
9621 — Activități de coafură și frizerie
Sediu social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. 14 OCTOMBRIE, NR.125

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-3,5%
Profitul, față de anul trecut
-9,6%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

83clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate36.94%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.52 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate17.64%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare63.06%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-3.48%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA83200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.399lei
I2Active circulante125.328lei
I3Stocuri19.636lei
I4Creanțe37.912lei
I5Casa și conturi la bănci67.780lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii82.440lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri48.287lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă272.409lei
I14Venituri totale274.042lei
I15Cheltuieli totale223.255lei
I16Profit brut50.787lei
I18Profit net48.047lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă17,64%
Marjă brută18,64%
Rentabilitatea capitalurilor99,5%
Rentabilitatea activelor36,75%
Grad de îndatorare63,06%
Lichiditate curentă1,52
Cifră de afaceri pe salariat136.205lei
Fond de rulment42.888lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-3,48%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9621 Activități de coafură și frizerie

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre JANYN BEAUTY CENTER SRL

Ce cifră de afaceri are JANYN BEAUTY CENTER SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 272.409 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 48.047 lei.
JANYN BEAUTY CENTER SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus JANYN BEAUTY CENTER SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are JANYN BEAUTY CENTER SRL?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are JANYN BEAUTY CENTER SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 82.440 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are JANYN BEAUTY CENTER SRL?
83 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
JANYN BEAUTY CENTER SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are JANYN BEAUTY CENTER SRL?
Activitatea principală este CAEN 9621 — Activități de coafură și frizerie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .