G & T SERVICES SRL

Activă

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

G & T SERVICES SRL (CUI 24266523) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Arad, ARAD, înregistrată la 31 iulie 2008, cu activitatea principală „alte activități recreative și distractive n.c.a.” (CAEN 9329).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.968.059 lei, profit net de 101.452 lei, datorii de 809.408 lei, capitaluri proprii de 108.606 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 59 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

59

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

59 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
88.65%
Lichiditate
0.83 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.968.059lei

Venituri totale

4.987.410lei

Rezultat net

101.452lei

Datorii

809.408lei

Capitaluri proprii

108.606lei

Capital de lucru

-136.159lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

828.010lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J02/1389/2008
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2008001389027
Data înregistrării
31 iulie 2008

Activitate și sediu

Activitate principală
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sediu social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. PREOT DR. ILARION FELEA, NR.22

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+5,6%
Profitul, față de anul trecut
-40,3%
Creștere anuală compusă
+52%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

59clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate11.9%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.83 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate2.04%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare88.65%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință5.57%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA59200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate239.772lei
I2Active circulante673.249lei
I3Stocuri184.062lei
I4Creanțe435.458lei
I5Casa și conturi la bănci53.729lei
I6Cheltuieli în avans6.648lei

Pasiv

I7Datorii809.408lei
I8Venituri în avans1.655lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri108.606lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.968.059lei
I14Venituri totale4.987.410lei
I15Cheltuieli totale4.857.278lei
I16Profit brut130.132lei
I18Profit net101.452lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă2,04%
Marjă brută2,62%
Rentabilitatea capitalurilor93,41%
Rentabilitatea activelor11,11%
Grad de îndatorare88,65%
Lichiditate curentă0,83
Cifră de afaceri pe salariat828.010lei
Fond de rulment-136.159lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
5,57%
Creștere anuală compusă
51,98%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre G & T SERVICES SRL

Ce cifră de afaceri are G & T SERVICES SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.968.059 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 101.452 lei.
G & T SERVICES SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus G & T SERVICES SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are G & T SERVICES SRL?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are G & T SERVICES SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 809.408 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are G & T SERVICES SRL?
59 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
G & T SERVICES SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are G & T SERVICES SRL?
Activitatea principală este CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .