TEHNIK TOTAL CONFORT SRL

Activă

4619 Intermedieri în comerţul cu produse diverse

TEHNIK TOTAL CONFORT SRL (CUI 24165090) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Lunca Com. Lunca, TELEORMAN, înregistrată la 9 iulie 2008, cu activitatea principală „intermedieri în comerţul cu produse diverse” (CAEN 4619).

A depus 16 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2010 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 5.050.270 lei, profit net de 22.678 lei, datorii de 872.245 lei, capitaluri proprii de 736.830 lei, 7 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 65 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

65

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

65 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.45%
Tendință
-10.43%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

5.050.270lei

Venituri totale

5.144.358lei

Rezultat net

22.678lei

Datorii

872.245lei

Capitaluri proprii

736.830lei

Capital de lucru

413.767lei

Salariați

7

Cifră de afaceri pe salariat

721.467lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2010000141340
Data înregistrării
9 iulie 2008

Activitate și sediu

Activitate principală
4619 — Intermedieri în comerţul cu produse diverse
Sediu social
JUD. TELEORMAN, SAT LUNCA COM. LUNCA, STR. ŞOSEAUA MICĂ, NR.57, TARLA 5.PARCELELE 322 ȘI 323 . ANEXA C3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2010–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-10,4%
Profitul, față de anul trecut
+116,1%
Creștere anuală compusă
+23,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

65clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate38.66%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.47 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.45%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare45.76%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință-10.43%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2010–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA652010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

16 exerciții depuse, 2010–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate620.154lei
I2Active circulante1.286.012lei
I3Stocuri860.676lei
I4Creanțe342.514lei
I5Casa și conturi la bănci82.822lei
I6Cheltuieli în avans12.082lei

Pasiv

I7Datorii872.245lei
I8Venituri în avans309.173lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri736.830lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă5.050.270lei
I14Venituri totale5.144.358lei
I15Cheltuieli totale5.115.379lei
I16Profit brut28.979lei
I18Profit net22.678lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați7

Indicatori · 2025

Marjă netă0,45%
Marjă brută0,57%
Rentabilitatea capitalurilor3,08%
Rentabilitatea activelor1,19%
Grad de îndatorare45,76%
Lichiditate curentă1,47
Cifră de afaceri pe salariat721.467lei
Fond de rulment413.767lei

Cifra de afaceri în timp

20102025
Creștere în ultimul an
-10,43%
Creștere anuală compusă
23,39%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Cele mai nou înregistrate în județul Teleorman

Întrebări despre TEHNIK TOTAL CONFORT SRL

Ce cifră de afaceri are TEHNIK TOTAL CONFORT SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 5.050.270 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 22.678 lei.
TEHNIK TOTAL CONFORT SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TEHNIK TOTAL CONFORT SRL?
16 bilanțuri, din 2010 până în 2025.
Câți angajați are TEHNIK TOTAL CONFORT SRL?
7 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TEHNIK TOTAL CONFORT SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 872.245 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TEHNIK TOTAL CONFORT SRL?
65 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TEHNIK TOTAL CONFORT SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TEHNIK TOTAL CONFORT SRL?
Activitatea principală este CAEN 4619 — Intermedieri în comerţul cu produse diverse.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .