TONUSPLUS SRL

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

TONUSPLUS SRL (CUI 24062205) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI, înregistrată la 17 iunie 2008, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.278.771 lei, profit net de 15.804 lei, datorii de 120.251 lei, capitaluri proprii de 141.622 lei, 8 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 73 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

73

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

73 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
1.24%
Solvabilitate
25.51%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.278.771lei

Venituri totale

1.440.432lei

Rezultat net

15.804lei

Datorii

120.251lei

Capitaluri proprii

141.622lei

Capital de lucru

20.112lei

Salariați

8

Cifră de afaceri pe salariat

159.846lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J22/1900/2008
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2008001900228
Data înregistrării
17 iunie 2008

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. ALEXANDRU CEL BUN, NR.29, BL.X5, ET.8, AP.4

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+77,2%
Profitul, față de anul trecut
+427,9%
Creștere anuală compusă
+36,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

73clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate25.51%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.17 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate1.24%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare21.66%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință77.23%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA73200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate414.772lei
I2Active circulante140.363lei
I3Stocuri12.342lei
I4Creanțe100.163lei
I5Casa și conturi la bănci27.858lei
I6Cheltuieli în avans52.000lei

Pasiv

I7Datorii120.251lei
I8Venituri în avans345.262lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri141.622lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.278.771lei
I14Venituri totale1.440.432lei
I15Cheltuieli totale1.417.540lei
I16Profit brut22.892lei
I18Profit net15.804lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați8

Indicatori · 2025

Marjă netă1,24%
Marjă brută1,79%
Rentabilitatea capitalurilor11,16%
Rentabilitatea activelor2,85%
Grad de îndatorare21,66%
Lichiditate curentă1,17
Cifră de afaceri pe salariat159.846lei
Fond de rulment20.112lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
77,23%
Creștere anuală compusă
36,77%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre TONUSPLUS SRL

Ce cifră de afaceri are TONUSPLUS SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.278.771 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 15.804 lei.
TONUSPLUS SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TONUSPLUS SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are TONUSPLUS SRL?
8 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TONUSPLUS SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 120.251 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TONUSPLUS SRL?
73 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TONUSPLUS SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TONUSPLUS SRL?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .